İstanbul Avrupa yakası Geçici & Kalıcı Kalacak yer Aranıyor ÇOK ACİL

merhaba birkaç gün içerisinde istanbul'da işe başlamam gerekiyor fakat hala bir evim yook çünkü gelip inceleyemedim bu süre içinde en azından ev & ev arkadaşı bulana kadar 1-2 ay ya da hiç yoktan 15 gün süreyle dahi olsa bana bir odanızı kiralayabilirseniz sevinirim. çalışacağım yer (bölge) netleştiğinde yere göre eğer sizin de bu yönde ihtiyacınız varsa sürekli ev arkadaşınız da olabilirim.

bahçelievler civarı veya çok uzak olmayan metrobüs istikameti herhangi bir yer olabilir.

27 yaşında öğretmenim. erkeğim. durum bir hayli acil bana detayları özel mesaj olarak atarsanız sevinirim.

mühendis bir arkadaşım istanbul'a taşınmayı düşünüyor o da ev arkadaşı istiyordu bir sorayım döneyim sana.

  • mahalle sakininin korna sesiyle imtihani  (17.09.15 11:17:32 ~ 11:17:41)
yalniz yasayan bir arkadasim yanina ev arkadasi ariyor. nunarani mesaj atar misin.

  • emfuzi  (20.09.15 00:16:57)
En kotu ihtimal airbnb'ye bakin.
Ya da sahibinden.com da aylik, gunluk kiralik yerler mevcut.

  • janderzel zartanyan  (24.09.15 14:28:47)
ilan veren bir ses verse de,
evi bulduysa tepede kalmasa bu duyuru böyle?

  • titiraprap  (25.09.15 03:36:06 ~ 05:55:06)
Mesaj atanlara ceavp verdim. Birkaç kişi yazdı mesafe olarak uzakta olsa en kötü ihtimal birini değerlendiricem. Zaten son birkaç gün kaldı mecburi netleşecek.

  • nedensizce  (25.09.15 10:16:09)
evarkadasi.co
evarkadasi.biz
istanbul flatmate
istanbul property for sale

bunları facebookta ve google da aratırsanız çıkar birşeyler burası istanbul bulunmaz diye bişey yok hocam. öğretmenevinde kalamıyor musunuz?
  • cenkertem.afc  (27.09.15 21:57:13)