ekto-mezomorf arası biri için nasıl bu program?

185cm 83kg 0 göbek, çok az yağ sahibi biri olarak bu programı yapmam uygun mudur? Burada çok iyi sporcular olduğunu biliyorum. Eğer uygun değilse nasıl bir program uygulayabilirim?

www.bodyforumtr.com

ektomorf mezomorf gibi vücut tipleri uydurma şeylerdir, her genetik eşsizdir, deneme yanılmayla en uygunu bulabilirsiniz, genel olarak hipertrofi için 8-10 tekrar arası başlayarak vücudunuzun nasıl tepki verdiğini deneyebilirsiniz, tavsiyem gelişim için yağsız bir vücutta bol dinlenmeli ve şiddetli antremandır her bölgeyi ayrı gün çalıştırarak başlayabilirsiniz, dört hareket dörder set günde onaltı set olabilir

  • cimmiwhite  (14.09.15 23:55:13)
program hakkında yorum yapmayayım ama alternatif hazır program arayışı içinde isen kas hacmini artırmaya yönelik programlar daha yararlı olabilir, hele bir şuradaki alternatifleri de incele www.bodybuilding.com

  • candanag  (15.09.15 00:01:42)
program iyi, vucut tipi muhabbetine fazla takılmayın, beslenmenizi ihtiyaçlarıniza gore ayarlayin, muhim olan bu. antrenman programi, ikincil oncelikli. beslenme programi vucut yapınıza uygunsa, kaslara yeterli tahribati verebilen her antrenman programı is gorur.

  • varoluscusanri  (15.09.15 05:50:25)
Program standart VG programı. Çok çok da önemli değil. Temiz beslenip, acele etmezsen sonuç alırsın.

  • arnold schwarzeneger  (15.09.15 09:10:19)