Microsoft mobile mouse 3500 usb'si kayboldu

sadece usb'yi temin etme şansımız var mı? ebay'da aradım göremedim. tr'de satan bi yer olacağını pek tamin etmiyorum. mail yoluyla ya da alternatif çözen varsa?

Logitech'e e-posta yollayıp "fare sağlam da nano alıcı kayboldu" dediğinizde herhangi bir ücret almadan evinize yolluyorlar. Siz de aynı yolu takip edip Microsoft Accessories'e bir e-posta atın derim

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (14.09.15 23:19:21)
araştırdım da onunlarla ilgili bir erişim adresi göremedim hiçbir yerde

  • clausura  (14.09.15 23:29:00)
19.99 a trust mouse lar var teknosa'da. fazla bisi diil gibi.

  • anonymice  (15.09.15 00:07:06)
Logi unibundle veriyor satiyor da ama microsoftun tek usbsine rastlamadim. Ne ürün olarak ne de veriyoruz merak etmeyin gibi bir bilgilendirmesine.

  • wiillii  (15.09.15 00:31:13)
@anonymice başka mouse almayı biliyorum tabii ki ben de. mühim nokta 60-70 tl verip aldığı bir şeyi 3-5 tl'lik şey için hiç etmemek

  • clausura  (15.09.15 01:44:16)