micah richards vücudu

boyum omuz genişliğim falan cüssem aynı bu herif gibi ama tek fark adamda allah gibi vücut var, yalnız bu vücut geliştirme ince işler ben anlamam , kafama göre yapsam kesin saçma sapan şişerim, estetik olarak bu sev,yeye ulaşmak , şuan çok hantalım fit ve atlet olmak ve artı olarak basketbolla uğraşıyorum zıplamak için vertical jump antrenmanlarını duydum onlara ağırlık vermek istiyorum, ne yapmam lazım hangi yolu izlemem hangi hareketleri haftada kaç kere hangi günler yapmam lazım ?

sen basketbolla uğraşıyorsun ama adam 10 yaşından beri düzenli antrenman yapıyor + genetik yatkınlık

  • freebird5406_2  (14.09.15 22:04:09)
@freebird5406_2

eski yüzücüyüm 1 senelik antrenmanla bu hıyardan daha iyi vücudum olur ona eminim ama şuan göbek ve baldır çok , genetiğim falan bu adamdan iyi ona eminim sadece fazlalıklarım var , bir body salonunda nasıl ve hangi hareketlerle bu kadar düşük yağ oranına ulaşabilirim birazda şişebilirim onu sordum duyuruda
  • docrivers  (14.09.15 22:07:41)
yalnız hırs yapmışsın adama niye hıyar diyip duruyorsun :D

  • freebird5406_2  (14.09.15 22:17:04)
yok abi cebimden çıkarırım ben bunu ama salondakiler ağırdan alıyorlar antrenmanları falan aptal aptal şeyler yapıyorlar çoğu işi bilmeyen tipler oluyor , ben cahil halimle onlardan daha iyi biliyorum , sadece burada bir kaç tavsiye istiyorum

  • docrivers  (14.09.15 22:23:34)
Karnında bir gariplik var yalnız. Bodybuilder gut diye aratsana, benziyor baya.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (14.09.15 22:47:36)
Hohooov, ben yazdığımda yoktu o yorum. Kick boksa başlayıp üçüncü haftasında sokakta dayak yiyenlerdensin sen sanırım.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (14.09.15 23:44:38)
tam olarak ne istiyorsunuz, anlasilmiyor. olculerinizi ve yag oraninizi yazin, program yazalim?

  • varoluscusanri  (15.09.15 05:55:22)
Kuvvet sporcusu gibi antrenman yapıp, fitness model gibi besleneceksin.

  • arnold schwarzeneger  (15.09.15 09:14:55)