karmaşık ilişkiler

Sorum kızlara;

erkek arkadaşınız size şakasına kıçınıza tekme atsa, ama tekme biraz sert olup sizi duvara yapıştırsa ne düşünürdünüz?

1. bu adamda şiddet eğilimi var, gaçayım
2. ayağının ayarı olmayabilir, biraz mırın kırın ederim sonra geçer işte.
3. intikam almak için ben de ona tekme atarım nolcak.
4. insan değil yemin ediyorum, böyle şaka mı olur?
5. sevgiliyken tekme atan evlenince dayak atar.

birden fazla seçenek seçebilirsiniz, yorumlarınızı da katarsanız sevinirim.

3+ o tekme attığı ayağını kırıp beline sabitleyebilirim.

1-ayağının ayarı yok belli ki, bugün ayağını tutamayan yarın?, kaç.
2-incelemek gerekir yine de kaçma seçeneği aktif olmalı baktın olmuyor, kaç.
4- BİNGO!
5- olabilir de şaka kıça tekme atma ile başlıyorsa evlenince mermiye kafa da attırabilir şaka niyetine.

3 konusunda hani etki-tepki prensibinde anında o tekmeye cevap verirdim. sonra cevap vermenin anlamı olmaz.

benden böyle.
  • indescribable  (14.09.15 19:09:40)
Bana böyle bişey yapsa ondan uzak dururum. Muhtemelen bana bir süre dokunmasına izin bile vermem.

  • rakidabalikolsa  (14.09.15 19:19:43)
6- sanırım mental yaşı 8 yaşında filan kaçayım diye düşünürüm. aşırı soğurum.

hiç hoşlanmam böyle el ayak şakalarından filan.
  • neferkitty  (14.09.15 19:21:49 ~ 19:22:19)

  • devilred  (14.09.15 19:34:08)
6. ayrılırım, şiddetin şakası, ilki, sonu olmaz.

beşinci şıkta hata var, tekme zaten dayak oluyor. şimdi dayak atan evlenince öldürür olması lazım.
  • kuzey li  (14.09.15 19:37:49)
2-4 melezi. Ayağının ayarı yoksa ne diye böyle şaka yapıyorsun diye çığırırım. Bende de ayar yok bazen baksana diye dokunduğum yeri morartıyorum. Farkında olup yapmaması lazım.

  • Lim5  (14.09.15 19:39:25)
abartacak bi şey yok ya... acımadıysa "AAAH" diye bağırıp yüzümü ellerimle kapatıp ağlıyomuş gibi yaparım o özür dileyerek iyi olup olmadığıma bakmaya gelince kahkaha atarak üstüne atlar her yerini çimdiklerim.

acıdıysa da biraz soğuk "napıyon ya dikkat et" derim olur biter. şiddet eğilimiyle bi alaka kuramadım.
  • littlejack  (14.09.15 19:41:27)
2 ve 3

  • youshookmeallnightlong  (14.09.15 20:46:51)
canımı acıtma amaçlı yapmadıysa güler geçerim.

  • yalnizliktan devren kiralik  (14.09.15 21:40:33)
"şakasına tekme atmak" hiç bir şiddet öğesi şaka barındırmaz.

yada şöyle desem daha doğru her şiddet öğesi temelinde bir gerçeği içerir.
  • gis  (14.09.15 23:02:50 ~ 23:03:34)
Bir el ense cekin bakalim kim kimi alacak? Hani saplak maplak anliyorum da sakasina tekme? Siz selamlasirken omza yumruk atiyor musunuz ya da tutmassssam düsücektin sakalari? Ya da sen seni bil sen seni patlatirlar enseni sakalari falan? Ne is?

  • wiillii  (15.09.15 00:08:04)
Kıça tekme atmak ne demek ya. Eliyle şaplak atmıyor sonuçta - elle şaplakta ne bileyim bir hoş taraf var. Onda elinin ayarı kaçmış olsa uyarırım filan da tekme ne demek. Son görüşüm olur onu. 4 numara. geri dönüşü olmayanlardan.

  • SiyamkedisiZorro  (15.09.15 10:42:11)