boyner ürün değiştirme ve saçma sapan pantolon

geçen boynerden 2 tane levis pantolon aldım , 33 beden olan sanırım düşük bel ama bacaklardan gayet iyi hatta sıkıyor bile denebilir ama belden korkunç düşüyor bir kere giydim faturası falan herşeyi duruyor acaba değiştirirler mi, diğeride aynı şekilde bacaklardan iyi belden düşüyor ( alırken böyle değildi :( ) onun üstündeki armaları falan sökülmedi daha giymedim ama onunda boyu yapıldı kendi terzileri yaptı boyu , 2sininde değiştirilme ihtimali nedir sizce, zaten spor yapıyorum şuan belden düşen pantolonu ben 1-2 ay sonra hayatta giyemem ya
edit: kemer kurtarır mı ? kemer hiç giymedim hayatımda pek bilgim yok

terzi halleder bel kısmındaki bolluğu, 3 parmaktan fazla değilse işlem belli bile olmaz zaten

  • prezarlatif  (14.09.15 17:41:27)
@prezarlatif

hadi ya süper olur valla sanmıyorum 3 parmaktan fazla olduğunu
  • docrivers  (14.09.15 17:42:42)
işin içine terzi girmiş bu saatten sonra değiştirmezler iade de almazlar.

ve ek olarak terzi pantolonu istediğiniz gibi düzeltemeyebilir.

5 gömlek 3 pantolon götürdüm güzel dedikleri bir terziye hepsini haşamat etti.
hiçbiri hoşuma gitmiyor artık kullanmıyorum. eşe dosta hediye ediyorum.
siz de bir yaptırın beğenmezseniz arkadaşlarınıza hediye edersiniz.
  • andoreii  (14.09.15 19:54:32)