[]

Çanak Anten Olmadan Tv İzlemek

Lojmanda kalıyorum ve çatıya çanak anten taktıracak kimsem yok. Gelen adam kendi takar derseniz adamı çatıya çıkaracak biri de yok, pencereden kablo geçirecek imkanım da yok. Acaba şöyle televizyona takınca çanaksız izleyecebileceğim uydular vs. var mıdır? Yada işte odada televizyon izlenebilecek herhangi bir sistem biliyorsanız paylaşabilir misiniz? Normal eski tip anten denedim, sadece cine5 çekiyor. Duvarda da anten girişi var ama çalışmıyor. Teşekkür ederim.
 
Mini uydu var, tv nin arkasına yapıştırılıyor fermotex ile yapıştırılıyor.tv tüplü ise sd alabilirsin ucuzdur.


  • nasrettinhoja  (14.09.15 13:56:09) 
tivibu?


  • uuth  (14.09.15 14:06:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.