metro+ tv

merhabalar,

2003-2005 zamanlarıydı sanırım. metro+ tv'de sık sık çalan şarkılar vardı. 1-2 şarkı arıyorum ama ne müziğini ne de klibini hatırlayamıyorum. aklıma aşağıdakiler geldi ama hiçbiri değil.

nadiya - parle moi
nadiya - et c'est parti
david guetta - the world is mine
kylie minogue - come into my world
kylie minogue - chocolate
sonali vajpaye - teri mori
geri halliwell - desire
melanie c - i turn to you

come along mu acaba :( hareketli bir şey miydi, neydi.

www.youtube.com

bir de lets go diye bir şarkı vardı, bir oğlan söylüyordu ama tam hatırımda değil.

ekleme: gerçi bu dediklerim daha eski galiba.
  • oğlum çok zor lan  (13.09.15 21:46:59 ~ 21:47:33)
evet. bi tanesi come along'du. :)

  • leni 09  (13.09.15 21:50:08 ~ 21:50:15)
bi tanesinin klibinde adam tv karşısında oturuyodu atletle falan. arkada da ev kopuyodu diye hatırlıyorum.

  • leni 09  (13.09.15 22:00:28)
Senin yerin burası:mobile.donanimhaber.com

  • 1adam  (13.09.15 22:49:03)
Metro+ tv mi joy tv mi tam hatırlamıyorum ama marc anthony- i need you da o dönemin müzik kanallarında çok dönerdi, belki işine yarar diye yazdım

  • mauritius  (15.09.15 23:29:02)
natasha bedingfield i wanna have your baby
natasha bedingfield unwritten
kelis milkshake
kylie minogue slow
anastasia sick and tired
ladybird dangerous to me
marc anthony i need you da metro +da cok calardi mauritius'un dedigi gibi :)

aklima geldikce eklerim
  • yuzır  (15.09.15 23:39:10 ~ 23:48:44)