arabanın ön camı çatladı

ön bilgi : kasko yok

2012 model skoda yeti'ye dün akşam ufak bir taş gelmişti, giderek büyüyor. ilk sorum şu camı değiştirirsek hasar kaydı oluşur mu? cam değiştirme seçenekleri ise şunlar

1) yetkili serviste değiş
2) özel serviste değiş
3) önce kasko yaptır, sonra istediğin yerde değiş

çıkmazdayım, bi yardım lütfen

Ön cam fiyatını öğrenin, sonra kasko fiyatlarını öğrenin. Kaskodan ücretsiz ön cam değişimini çoğu sigorta sunuyor zaten.

Atıyorum ön cam 200tl kasko 1000 tl çıkarsa karar vermesi kolay olur.
  • anarche  (13.09.15 19:30:38)
Gidip parasini odedigin bir hasar,degisim aracin kaydinda gozukmez.bunu kaskodan sigortadan yaptirirsan hasar kaydi olusur/ya da ufak hasarlar butcesinden karsilanir.

Ozel serviste yeti cami yoktur,bu yuzden yetkili servisten gelecek cam ya da yetkili serviste degiseceksiniz.

Once kasko yaptir,sonra degisti secenegi haksizlik iceren bir islem.icinize sinecekse yaptirabilirsiniz
  • cizgilipijama  (13.09.15 19:43:32)
Catlak camla nasil kasko yaptirip cam degistirilir ki? Kasko yaparken bakmiyolar mi?

  • s e ff a f  (13.09.15 20:01:43)
Bakmıyorlar ama siz kaskonun ertesi günü değişim talep ederseniz şüphe uyandırırsınız.

  • anarche  (14.09.15 10:25:55)
ben kasko yaptırdıktan iki saat sonra arka cam kırıldı, nasıl oldu hala bilmiyorum. aynı gün gelip değiştirdiler. şüphe uyandırmadı yani ki zaten öyle bir durum da yoktu.

  • şubatsonrası  (14.09.15 10:44:53)