[]

Zimmet formu

Şirkette üzerime zimmetli 10'a yakın cihaz var, diğer departmanlarda çalışanlar bu telefonları benden isteyebiliyor, ödünç vermek benim inisiyatifime kalmış.

Lakin şirket cihazlarından biri kaybolunca durumun sözlü olarak değil de yazılı olarak yapılması gerektiğini öğrendim (acı tecrübeyle).

Cihazı ödünç isteyen kişilere imzalatabileceğim cep telefonu, tablet ve bilgisayar için kabaca geçerli olacak bir ödünç ya da zimmet formu arıyorum.

Bu arada bu tip bi formu şirket içinde millete imzalatmak başıma iş açar mı? Şirketin avukatıyla/legal departmanı ile bunu konuşmaya gerek var mı?

Ben sadece telefonların başına birşey gelirse kendimi korumak istiyorum, birisi telefonu kaybederse ya da iade etmezse direkt olarak "ahmetciim telefonu sana vermiştik, sen sorumlusun bak kağıt imzaladın" diyebilmek istiyorum.

 
zimmet defteri olur, liste şeklinde alınan ürün, alan kişi adı soyadı, aldığı tarih vs. şekliden. aldığına dair imza atar. iade edince de sen teslim aldığına dair imza atarsın.

www.google.com
  • benim adim kerim hepinizi severim  (13.09.15 17:38:42 ~ 17:40:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.