brüksel sıkıcı bir şehir mi?

bir kere gittim ama gezme fırsatım olmadı. gezi için gidelecek bir şehir midir?

sıkıcı değil. delirium bar tek başına yeterli.

(bkz: brüksel/@bugunku antremanda goz dolduran futbolcu)
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (13.09.15 15:39:31)
gece hayatını yok sayıyoruz @futbolcu

  • pinkpeony  (13.09.15 15:40:23)
entry'i okursan orada gece hayatından başka şeylerden de bahsettim.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (13.09.15 15:41:09)
1 gün kaldım amsterdam'a geçerken onda da en güzel yerlerini gezdim. bir başkent havası var tabii ki ama bence sıkıcı değil aksine güzel bir şehirdi. grand place etkileyici ve en çok turist çeken yer sanırım. işeyen çocuk heykeli var meşhur ama öyle ahım şahım bir heykel beklemeyin. müzeler var ben müzik enstrümanları müzesine gittim hoştu. parkları güzel.

başka seçenekleriniz varsa brüksel sıkıcı kalabilir ama bilemedim.
  • sanguine mcqaer  (13.09.15 15:41:30)
bi mevzusu yok bira tadimlik barlar disinda. ustune bir de gocmen dolu, tarrak kurek bir sehir. 1 gun gor ve kac.

  • no christ requires  (13.09.15 15:43:42 ~ 15:44:05)
Meydandaki şehir müzesi güzel. Birkaç güzel park meydan var. Bolca kafe ve birahane var. Keşfetmeyi seviyorsanız iki gün dolu dolu geçer ama üçüncüyü bilemem.

  • mistreated  (13.09.15 15:57:02)
bizi oranın yerlisi gezdirdi, 3 gün boyunca tek an sıkıldığımı hatırlamıyorum. 10 numara şehirdi.

  • littlejack  (13.09.15 16:25:42)
sıkıcı şehir demem ben gördüğüme pişman olmadım.
Ha ama bi prag değil.

  • basond  (13.09.15 18:34:39)
Bruksele git dolan brugge git orada kal

  • oscar  (13.09.15 22:08:18)
metro 12.00 de kapanıyor. gerisini sen düşün artık.

  • ginger root  (14.09.15 02:30:45)