[]

ielts hakkında

Selamlar, ielts hakkında bilgisi olmayan biri olarak 2 tane sorum olacak.

1-) Kaynak olarak neyi tavsiye edersiniz? Kitap, internet vs. tercihen ücretsiz kaynak olması daha iyi olur (var mıdır bilmiyorum) ama tabi ki parası neyse veririz.

2-) Sanırım 2 tip sınav çeşidi varmış. Academic ve general training. Bu ikisinin farkı nedir? General training e girersem bunu academicte (okullara başvururken falan) kullanabilir miyim?

3-) bunun dışında bilmem gerekenler ile ilgili herhangi paylaşabileceğiniz kaynak var mıdır?

teşekkürler şimdiden

 
Ielts in kendi seti var. 9 tane kadar kitap var. Onlardan soru cozmeni oneririm. Evet iki tur sinav var. Genelde akademik okulla ilgili durumlarda kabul ediliyor. Aslinda sorularin tamamina yakini ayni. Bu sebeple academik olana girmeni tavsiye ederim.


  • Traveller  (13.09.15 15:07:54) 
bu siteyi mutlaka kullan derim. ielts-simon.com

bir de cambridge kitapları var nette torrentini bulabilirsiniz, denemelerini çözün içindeki yeterli.
  • squarrel  (13.09.15 15:25:11 ~ 15:26:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.