YDS kolay mıydı?

Bugün YDS'ye girenler, sizece koaly mıydı sınav?

Bana kolay geldi de bu ingilizce sınavları pek belli olmuyor, ters köşe yapabiliyor insanı.

bir de tahminen ne zaman açıklanır sizce? YGS'yi bile bir haftada açıkladılar bu sene.

geçen sınava göre çok daha kolaydı, 40 dakika kala bitirdim. şanssızlık olup emin olmadığım her soru yanlış gelir de 90 altı alırsam kendimi şey edecem sinirden.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (13.09.15 13:57:34)
her sınavda past perfect ve present perfect şeçimi yaptırıyorlar.

bir soru vardı. "has redesigned" ve "had redesigned" şıkları vardı onu naptınız?
  • peace.on  (13.09.15 14:03:39)
İlk defa girdiğimden eskilerine göre nasıldı bilmiyorum ama kendi halinde fazlaca kolaydı. 1-2 soru muallakta geldi gibi bana.

@peace.on

Has. Cümle zaten recently ile başlıyordu. Recently has ile birlikte kullanılır.
  • sesee  (13.09.15 14:53:15)
çok kolaydı kesinlikle.

  • tirt star  (13.09.15 15:03:39)
bence kolaydı, 2014 te girmiştim en son.

benim puanlar 90 üstü oluyor genelde, bunda da 3 tane soru zor geldi, emin olamadım.
  • nucleon  (13.09.15 15:46:14)
kolaydı ama bir önceki sınava göre bir tık daha zordu bence.
bir önceki sınavda kelimelerin olduğu ilk 10 soruluk kısım zorken, paragraflar nispeten kolaydı. Bu sınavda paragraflar biraz daha karışıktı, kelimeler kolaydı

  • yüzyıllık yalnızlık  (14.09.15 00:05:52)
kolaydı. bu yüzden boğaziçi, odtü vs gibi okullar başvurularında yds puanını kabul etmiyorlar.

  • solskjaer  (14.09.15 09:54:25)