Adobe cs6 portable

Merhaba,yeni format atılmış bilgisayarıma acil şekide cs6 ps, illustrator ve indesign yüklemem gerekti. portable versiyonlarında, profesyonel olarak çalışırke,n bir sıkıntı çıkar mı merak ediyorum? şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

ben yıllardır portable sürüm kullanıyorum henüz bir sorunla karşılaşmadım. yinede her aşamada kayıt al istersen, katmanları falan yedekle yoksa bildiğin gibi her başlattığında ayarlar sıfırlanacak.

  • tolga asp  (13.09.15 11:34:13)
Portable tavsiye etmiyorum setup'dan kurun mis gibi... Boyut büyük diye mi kurmak istemiyorsunuz ?

  • herkese saygili deist  (13.09.15 13:02:57)
kullandığın portable sürüme göre değişir. bende aciliyetten portable indirip kullanmıştım. tam işin ortasında program çöktü. yollayabilirse @tolga asp link versin. onu kullan. risk alma.

  • cetoxim  (13.09.15 13:04:57)
@cetoxim link verebilirse çok mutlu olurum gerçekten. @herkese saygili deist torrentten indirdiğim bir kaç dosyada sorun çıktı ben de yeter artık diye portable kurdum. şimdilik idare etse de içime sinmiyor.

  • zuppa  (14.09.15 09:38:48)
buyrun;

saglamindir.net

şimdi indirip denedim (en üstteki indirme linki) sıkıntı göremedim. bir süre öncesine kadar bende bunu kullanıyordum ama bilgisayar değişince cs4'e geçmek zorunda kaldım.
  • tolga asp  (14.09.15 09:51:13)
çok teşekkürler :)

  • zuppa  (14.09.15 10:09:54)