[]

14-16 bin arası araç önerir misiniz?

Dizel olursa sevinirim.
 
Çok zor gibi. Citroen C2 bulabilirsin belki. Citroen saxo olabilir yine ama eski tip dizel diye biliyorum turbosu yok. Onun dışında çok eski modeller vardır benim aklıma başka gelmedi o fiyat aralığında. Benzinli desen seçenek çoğalır.


  • vendorth  (13.09.15 10:43:30) 
opel corsa 1.7 dti
az yakan sağlam bi araba

  • fanila  (13.09.15 11:22:36) 
Benzinli de önerirseniz bir bakabilirim belki.


  • six packsiz  (13.09.15 11:34:49) 
öncelikle şunu söyleyelim, dizeli unutun bence.
ufak arabalardan starlet öneririm. o paraya alınabilecek en sorunsuz araçların başında gelir. 1.3 litre 80ps 4e-fe motor vardır. aynı yıllarda 1.3 corollalarda kullanılan motordur. şanzıman yine ay
lpg li bulursanız kmde 20 kuruş filan tüketir.
  • battal gemalmaz  (13.09.15 11:44:40) 
Lpgli 2004 getz baktım 14.5 liraya buldum. Getzler nasıldır sizce?


  • six packsiz  (13.09.15 11:50:55) 
dizel o paraya zor. citroen c3 bakabilirsin. en ucuz dizellerdendir sanırım. ama fiyatlar daha yüksek. c3 hakkında bilgi, dikkat edilecek noktalar falan öğrenmek istersen haber ver. hali hazırda 2005 c3 kullanıyorum. dizel.


  • jaaaccckkk  (13.09.15 11:51:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.