cevap vermeyen hoca

nasıl bi düşünceye sahip bi insan bilemiyorum ama adama attığım son 2 mesaja okuyup cevap vermedi ya. çıldırmak üzereyim. rapor vereceğim tez formatında yazım kurallarında olmayan bişey soruyorum ki raporu verince direkt mezun olacağım. açıkçası raporu defalarca git bunu düzelt şunu düzelt diye defalarca çıktı alamam maddi gücüm yok onun egosunu tatmin edecek.

adam bile isteye cevap vermiyor ya.

sahi neden cevap vermez hocalar mesajlara?

mecra önemli değil genel olarak nereden ulaşırsam cevap yok

telefonla ara, ofisine git? okullar açılıyor yani herhalde okula uğrar artık önümüzdeki günlerde diye dedim ama, telefonla aramak şu aşamada daha geçerli gibi

  • neseranni  (13.09.15 10:58:40 ~ 11:00:11)
hocanız yurt dışına hiç çıkmamış heralde.. genelde yüksek lisans doktora türkiyede olan insanlarda gözüküyor bu ego.. kendi kendilerini bi bok sanıp öğrenciyi ezmeler falan..

yabancı bir hocaya(prof bile olsa) mail attığınızda hemen cevap veriyor oysa ki.. yardımcı olamayacak bile olsa yönlendiriyor..

bir kez daha tiksiniyorum türkiyeden.. adam bilim adamı olacak güya hiç!
  • 7876  (13.09.15 11:09:54)
yanına gittiğinde de cevap vermiyor gülüp geçiyo ya da kurallara bak diyor

kurallara bakınca bi bok yok işte.

evet bende gerçekten böyle
insanları görünce meslekten soğuyrum insanlardan soğuyorm bu ne kibir bu ne ego
  • indescribable  (13.09.15 12:10:21)
katiyyenpc de kontrol yapmıyor ben onun egosunu pohpohlamak için defalarca çıktı alamam. evet kendisinin yaşıtları şuan prof kendisi daha yeni dr. ünvanı aldı

  • indescribable  (13.09.15 15:36:08)