Gribi hemen iyileştirecek bir iksir arıyorum

var mı böyle bir mucize?

pazartesi günü hollandaya ondan sonraki hafta dubaiye gideceğim ve çok fena grip oluyorum şuan. allah'ım tüm gezilerimin içine edecek bu lanet hastalık.

bildiğiniz tüm iyi gelen şeyleri denemeye hazırım. yardım pls.

Nurofen icin

  • balpolen  (12.09.15 21:59:48)
Tarhana çorbası.

  • angelus  (12.09.15 22:01:08)
Şehriyeli tavuk çorbası.

Masaya hasta oturup bomba gibi kalktığımı bilirim, öyle de harika bir çorbadır.
  • pulsartgr  (12.09.15 22:18:24)
magma ayarinda iki kase domates corbasina bir kamyon isot sok ic. o kadar cok dok ki isot u cornflakes corbayi sut olarak dusun. (biraz abarttim tabi mide kanamasi da gecirme simdi) neyse ictin bunlari yaninda da az biraz ekmek gotur cunku parasetamol bazli ilac yutucan. ben mesela tylenol kullaniyorum. sonra gir iki kat yun batteniyenin altina vur kafayi uyu. gecenin korunde sirilsiklam uyanacaksin. yakininda atlet olsun pamuklu hemence degistir. bir iki bardak su ic. uyumaya devam.

sabah piril piril kalkarsin.
  • w fre  (12.09.15 22:19:00)
yarın sabah tarhana çorbası, öğlen şehriyeli tavuk ve akşam domates çorbası içeceğim.

tylenol, tylol hot ile benzermiş sanırım. bunu alıp uyuyacağım bakalım ne olacak.

bir de aferin ve ardından katarin içsem ölür müyüm acaba?
  • peace.on  (12.09.15 22:33:59)
ahtunk!! Tansiyon sorunun yoksa

dolorin cold-tylol hot-dolorin cold-tylol hot-dolorin.. 4-6 saat arayla çak geç

ama bir yerde durmak gerekli tabi
  • fallopian  (12.09.15 22:37:50)
Nobetci eczane bul Umca al. Gunde 3 kere ic. (Suya damlatiyorsun 20 damla falan. Fiyati pek ucuz degil ama deger) Bagisiklik sistemin tavan yapacagi icin vucudun hastaligi ya yener ya da etkisini hafif hissedersin.
Ben artik cok gec denilen andan itibaren hastaligi def ettim Umca ile.

  • innerbliss  (12.09.15 22:42:00)
sarımsak ye, güzelce terle, terini soğutma, adaçayı, nane limonı iç.

terlemek için:
yarım limonun içine bir aspirin sıkıştır kabuğuyla küçük ocağa koy, aspirin kabarınca ocağı söndür. elin tutacak kadar soğuyunca suyunu bir tabağa sıkıp sırtına ayak tabanlarına bileklerine sür. kıpraşmadan yat ve terle. terledikçe çamaşırını değiştir. çamaşırı değiştirmek için kalkmışken adaçayını ıhlamurunu içersin.
yatmadan önce nane limonu (kabuğuyla birlikte) çok yavaş ateşte pişirip iç. sonra limonlu aspirini sürersin.
yarın sabah zıpkın gibi kalkarsın.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (12.09.15 22:47:49 ~ 22:48:19)
serum

  • mesgul ve huzursuz  (12.09.15 22:58:48)
Burun tıkandıysa sinus rinse kit. Boğaz ağrıyorsa taze zencefil çiğnemece. Ve muhakkak bol acılı, sarmısaklı ve sirkeli kelle paça çorbası.

  • buraya yalniz uyanmak icin geldim  (13.09.15 00:08:50)
Zencefil limon, istedigin sekilde alabilirsin. Ben limonlari tekilalik dograyip zencefile bandim, cayin icine de doktum (karabiber ve tarcinda vardi) cok iyi geliyor. Gecmis olsun

  • c ile degil j ile  (13.09.15 02:50:46)