atılacak son kurşun için öneri

er kişisiniz ve sevgilinizden ya da onun gibi bir şeyden ayrılma noktasındasınız diyelim,
son kez de görüşeceksiniz, yani muhtemelen son olabilir, başka şehirde yaşıyor,

bu görüşmede ne yapmalıyım ki gönlünü kazanayım yani sağlam bir son hamle yapmış olayım? siz olsanız ne yapardınız veya yaptınız?

bir jest, bir hediye... ne biliyim işte, bu tür şeyler... ne olabilir?

edit: ben yeni mezun o son sınıf öğrenci.
sevgili gibiydik ama değildik de.
hani evlilik gibi durumların e si yok henüz :D

çık klayyyy

karşılaştığında duraksa sadece gözlerine bak temas etmeden konuşmadan sonra birden aşk filmlerindeki gibi sarıl sıkı sıkı ama hissederek güven ver ona !
  • Dönmezer  (12.09.15 19:03:20)
çok değişkenli bir soru... yaşlar falan kaç? çok seviyorsan diz çök evlenme teklif et, sensiz yaşayamam de. o tarz bir niyetin yoksa sarıl, sensiz bir hayatı düşünmek bile acıtıyor içimi falan de. duygusal şiir yaz bir kağıda, ben gidince oku falan de öyle ayrıl aklı kalsın sende.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (12.09.15 19:05:08)
bir görüşmede gönlünü kazanacak kadar sudan bir sebepten ayrılacaksanız bu durum bir daha tekrar eder. ayrılma sebebinizin bir daha tekrar etmemesi için bir çözüm yoluyla git bence.

  • baba jo  (12.09.15 19:06:16)
edit ekledim soruya ek bilgi için. :)

şiir olabilir, kenara attım,
sözler gözler bakışlar okey, bunlara özellikle dikkat edeceğim...

birde hani böyle hediye olur şiir olur hani bu tür şeylerden en kafama yatanı uygulayacağım.

hani aklında kalsın hep... etkilesin istiyorum... çünkü son görüşme olabilir... :(
  • patos64  (12.09.15 19:09:33)
hediye alma. direk olumsuz biter.
uzaklara bakıp bir şiir oku.bitince de gözlerinin içine bakıp sus ve bırak o düşünsün.

  • rakicandir  (13.09.15 11:41:51)
şiir yazmak, okumak yapacağın en son şey olsun. kendine güvendiğini belli et güçlü dur yeter.

  • duhan  (13.09.15 11:46:41 ~ 11:47:09)
hediye falan yalan. duygularına hitap etmelisiniz. eski güzel günlerinizi anın.

  • rivulet  (13.09.15 11:59:04)