kiralık otobüs

daha doğrusu şöyle, yurt dışından 70 kişilik bir ekip gelecek. anamur'da bir toplantı duzenlenecek. 70 kişilik ekibin takriben yarısını ankara'dan, diger yarısını istanbul'dan alıp anamura'a taşıyacak şöförlü koskoca otobüs arıyorum evet.

metro filan acaip fiyatlar veriyor. tanıdıgının turizm acentası olur, efendime soyliyim boşta otobüsü olur (öyle şey olur mu bilemedim ama), bu işler böyle yapılır diyen olur, her türlü fikre yardıma açığım.

teşekkürler şimdiden cevap verenlere

okulların, şirketlerin servisleri oluyor, oralar metro gibi firmalardan daha uygun fiyat verir, misal altur gibi, daha bir sürü var, adamların otoparkların acil durumlar için her türlü araç var ve ekstra işlerde alıyorlar.

  • alchemistt  (01.10.09 02:26:01)
metronun esas hedef kitlesi sen olmadığından başından savmak için uçuk fiyat çekmiştir. yolda gördüğün herhangi bir okul servisine sorman yeterli. onlar zaten bir şirkete bağlı olmadan çalışamıyorlar ve bağlı oldukları şirket olsun, şöförün kendi olsun sana uygun fiyat önerirler.

  • roadrunner_merlin  (01.10.09 04:00:26)
bu kadar kalabalık kişiyi, arada bir turizm acentesi olmadan taşımaya kalkarsanız, yasal olmayan acentecilik faaliyeti yaptığınız için 5.000 ytl ye kadar ceza ödeme durumunuz olur, dikkat..

  • kabablanka  (01.10.09 09:58:05)
hocam yanlış yollamışım adresi dumantur@gmail.com adresine mail atarsan bilgilerini seni arar yardımcı olmaya çalışırım. kolay gelsin.

  • pisekar  (01.10.09 11:35:07)