yalnızım dostlar

bunu nasıl aşarız aga baya baya yalnızım be hep aynı arkadaşlardan sıkıldım amk , hep aynı insanlar bir yere kadar valla görmek istemiyorum farklı insanlar istiyorum ama olmuyor o da , yeterince özgüven mi yok anlamadım ki biz nasıl yeni insanlarla tanışıyorduk ya unuttum valla

zirve duyurusu ac.

  • chaotic good  (12.09.15 01:06:41)
Chaotic +1

  • Traveller  (12.09.15 01:09:11)
gel benim arkadaşım ol

  • tolga asp  (12.09.15 01:09:26)
want2die

halime şükrettim valla, bu dediğin tipler zaten çevremde abi bu insanlardan bıktım kafa insan bulamıyorum ya
  • docrivers  (12.09.15 01:20:38)
abicim hepimiz yalnızız zaten. kimse öyle paso yeni arkadaslar edinmiyor ki.
gerçekten sevişip sayıştığımız 1-2 tanecik arkadaşımız varsa vardır. diğerleri yalandan arkadaş. tanıdık yani sadece.
dert etme o yüzden.
standart yeni insanlarla tanışma olayı da kulüplerden, kurslardan vs geçiyor.
mesela bi şeye merak salıyorsun. o konudaki feysbuk gruplarına falan giriyorsun. orada gördüğün birilerine bir şeyler soruyorsun. ekliyorsun. sohbet muhabbet. yeri gelirse dışarda da buluşuyorsun ve arkadaş oluyorsun.

facebook'ta poker olur bu; bisiklet olur; kampçılık olur...
dışarıda ise dil kursu olur, el sanatları kursu olur, kitap kulübü olur...
  • zeytine batmayan catal  (12.09.15 01:30:38)
zeytine batmayan catal

bu şekilde baya insanlar tanıştım ya, genelde ortak noktamız olan konunun dışında diğer tüm konularda gerizekalı gibi oluyor bu insnalar , benim şansıma heralde
  • docrivers  (12.09.15 01:37:55)
yok ya senin şansına değil.

Genelde insanların gerizekalı olmasıyla alakalı bi durum.

genelde insanlar gerizekalı zaten. deal with it.
  • zeytine batmayan catal  (12.09.15 01:40:41)
insanlar genelde gerizekalı .... nasıl bir yaklaşımdır
insanların hepsi bu cümleyi kıruyor ve kendisini o sınıfa dahil etmiyor
yani bir başkasına göre de sen gerizekalısın ....

benim tavsiyem ise konulu işler yapman
meselago oynuyor musun git go öğren
eskrim öğren
yüzme stili öğren
yelken kano falan öğren
poker backgommon scrabble öğren

sonra bunların topluluklarına katıl

en sağlıklı sosyalleşme şekli budur

zirve açacaksın gelen adamlar da senin gibi yalnız insanlar olacak
e hadi arkadaş olalım e olalım da ... sen kimsin necisin
1 zirveyle 3 hafta takılmayla muhabbetle insan birini tanıyabilir mi.
  • cenkertem.afc  (12.09.15 01:46:26 ~ 01:48:38)
cenkertem.afc
tamam bende gerizekalıyım , abi bu biraz zoraki sosyalleşme değil mi , benim sorunum insanlarla konuşmak tanışmak , o rahatlığa erişemiyorum, elim ayağım titret kendim olamam hep bir hata mı yaptım acaba derim 2. cümlem bitmeden 1. yi unuturum falan deli heyecan basar bu durumlardai bunları aşsam benim ortamım var , kafa dengi insna bulma şansım yüksek

  • docrivers  (12.09.15 01:49:55)
ne mutlu sana işte. -rahatlık açısından- sıfır noktaasındasın seni tanıyıp sevecek adamları bulman için eşsiz fırsat.

zamanında faal adımı duyuran biriydim etrafımda insan çoktu dediğim dinlenirdi insanlar arar hal hatır sorardı vs.
bikaç sene el etek çektim ne arayan var ne soran kimsenin s..nde değilim

e ne oldu. gerçek arkadaş kim çıkarcı kim görmüş oldum.

sen işte bugün bu konumunla birçoğunda olmayan bir şeye sahipsin bunu değerlendir.
lan adama bak amma sosyal bunun çevresi de geniştir dursun bi kenarda lazım olur denilen birisi mi olmak istersin yoksa lan iki lafı bi araya getiremiyor ama sevdim ben bunu karakteri insaniyeti 10 numara takılırız bunla... diyeceğin insanlarla olmak mı.
  • cenkertem.afc  (12.09.15 01:52:52 ~ 01:54:53)