Pazartesi dersler basliyor hala sonuc aciklanmadi

Merkezi yerlestirme puaniyla yatay gecis basvurusu yapmistim, yerlesecegim kesin aslinda ama hala sonuclar aciklanmadi, kayit yapmadim. Ders de kacirmak istemiyorum. Pazartesi okula gidip derslere girmeye baslasam hocalara durumu aciklayip, bana sinir olurlar mi "zaten kesin girerim" havasindayim diye?

Bolumun derslerine kendim calismaya calistim, derslere gitmeden anlamak cok zor, o yuzden eksikle baslamak istemiyorum.

O yatay geçişlerin sonuçları direkt sitede değil de geçmek istediğin bölümün sitesinde yayınlanıyor olabilir. Misal; İstanbul Üniversitesi - İletişim Fakültesi'nin sayfası. Ayrıca sonuçlar açıklandıysa ve sen kaydı kaçırdıysan Yedekler senden açılan boşluğa yerleşmiştirler bile. Dolayısıyla kaydı kaçırmış ve yazılamamış oluyorsun. Bir kayıt dönemleri var, 10 Eylül - 17 Eylül gibi.

Benim okulda böyleydi, İstanbul Üniv.
Okuldan okula değişiyorsa bilemiyorum tabii. Yanıltmayayım.

Umarım kaçırmamışsındır.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (11.09.15 18:04:26 ~ 18:05:48)
ne bölümün sitesinde, ne de öğrenci işlerinde var açıklanmış olmasıyla ilgili bir şey. geçen sene 22 eylülde kayıt yapabildiklerini söylemişti geçeceğim üniversiteye merkezi yerleştirmeyle geçenler, içime dert oldu çok fena şu an.

  • mutevazi  (11.09.15 21:31:06)