Bu ürünü Türkiye'de gören oldu mu hiç?

SB. Aksi taktirde yurtdışından sipariş etmek zorunda kalacağım.

Teşekkürler.

link: www.youtube.com

birebir aynını bilmem ama GNC yada bu tarz destek ürünleri satan yerlerde rahatlıkla bulabilirsin.

  • qxgviper  (11.09.15 00:02:51)
birebir aynısı lazım diğerler örnekleri bunun gibi rahat kullanımlık değil.

  • dunden kalmis yemek  (11.09.15 00:05:16)
daha basit modelini annem kullanıyor. s22.postimg.org
ilaçlarımı alıp almadığımı hatırlamıyorum deyince eczaneden vermişler.

  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (11.09.15 00:11:37)
bu almak istediğim ürün her haftayı da sabah öğle akşam gece diye 4'e bölüyor ve çok ufak olduğundan dolayı sıkıntı yaratmayacak bir ürün. sanırım sipariş vereceğim gibi...

  • dunden kalmis yemek  (11.09.15 00:23:47)
Eczanelerde günlük versiyonu var. Tek kötü yani, hapi cikartip icine atacaksin, o zamanda bekledigi icin bazi ilaclarin yanetkileri olabilir, cogu ilacin havayla temas etmemesi lazimmis uzun süre, aksi durumda da ufak ufak film tabletlere bölüyorsun oyle minnacik olunca cikartmak zor oluyormus. Ailede ilac kullanimi bol.

  • wiillii  (11.09.15 01:40:27)