ac karna kan vermek

biraz garip ve komik bi soru olabilir :) yarin kan vericem ve ac olmam lazim. peki sakiz cignesem sorun olur mu? :)

bayılırsın altına işersin

  • feodal moruk  (10.09.15 22:03:06)
olur.

  • Improbable  (10.09.15 22:26:04)
hiç bişey yiyip içmemen lazım. bi de niye sakız çiğnemek istiyosun ki?

  • reso aga  (10.09.15 22:27:39)
aç karnına sakız çiğnersen, ne verirsen ver; kusarsın

  • dimitrakopulos  (10.09.15 22:31:48)
sabah sabah agiz kokusu olmasin diye doktora gidene kadar. biraz takintiliyim da ondan.

  • nathanieltroy  (10.09.15 22:42:14)
dişini fırçala?

oruç tutmayacaksın hacı, kan vereceksin, fırçalamadan bişey olmaz :)
  • reso aga  (10.09.15 22:48:56)
muhtemelen açlık kan şekerinize ve kan yağlarınıza bakılacak. sakız da şekerinizi yükselteceği, insulin oranınızı değiştireceği bu da kan yağlarınızı doğrudan ve dolaylı olarak etkileyeceği için sonuçlarınız olması gerekenden farklı çıkacak. dolayısıyla evet etkisi olur...

bence sabah dişlerinizi bile fırçalamayın. zira diş macunundaki çeşitli maddeler de aynı etkiyi yapar.

bırakın ağzınız koksun ya. bir şey olmaz
  • asethuan  (10.09.15 22:49:14 ~ 22:51:24)
feodal moruk doğru yazmış bu çok sık rastlanan bi durum bayılıp altına kaçırmak. aç vereceksen kan verdikten sonra hemen meyve sularına yönel ve en az 20 dk hiç ayağa kalkma, sonra rezil durumlar oluşmasın

  • Big bada bum bum  (11.09.15 00:47:43)