İş görüşmesine giderken sakal

ilk resimdeki gibi sakallarım var diyebilirim ama siyah.
çene altıda ikinci resimdeki kadar.
sizce gidilir mi? yoksa direk kirli sakal mı yapsam? sinek kaydı yapmayı düşünmüyorum.

kardeş ne tür bir yerle görüşeceksin?

  • braveheart xakah  (10.09.15 10:38:00)
@brave kurumsal bir şirket, muhasebe için görüşeceğim.

  • six packsiz  (10.09.15 10:55:53)
kessen iyi olur.

  • elektr10  (10.09.15 10:57:03)
kesme, onlar zaten yorum yapar böyle olur olmaz diye. her şirkette sakal yasak diye birşey yok.

  • eindaclub  (10.09.15 10:59:55)
Müdür bana kalırsa; eğer çalışmayı gerçekten istediğin bir yerse yap bi kerelik sinek kaydını giy takım elbiseni git görüş. sonra zaten işe alınırsan bakarsın ortama bırakırsın sakalını istediğin gibi ama yine de senin bileceğin iş. Genel olarak konuşuyorum, iş görüşmesinde sakal pek iyi karşılanmıyor.

  • braveheart xakah  (10.09.15 11:00:06)
sinek kaydı pek iyi olmuyor brolar, açık tenliyim bide. kirli sakal yapıp gidesim var bakalım.

  • six packsiz  (10.09.15 11:07:04)
Önemli olan sakallı yada sakalsız olması değil.Bakımlı ve temiz olması

  • turkuaz  (10.09.15 11:29:10)
yerine göre değişir.
kimisi sakal var diye kafadan eliyor kimisi sakalı normal karşılıyor ama iş görüşmesine giderken kesip temiz temiz gidip işi alıp sakal bırakmak daha mantıklı.

ne demişler
ne kadar az kıl o kadar iyi
  • qxgviper  (10.09.15 11:30:22)
kirli sakal yapıp gittim gayet iyi geçti. hayırlısı olsun.

  • six packsiz  (10.09.15 18:10:35)