6 Ay Erkek 6 Ay Kadın

olmak ister miydiniz? ya da herkesin boyle yasadigi bir dunya? tipiniz hep androjen, 6 ay memeli ve vajinalı, 6 ay memesiz pipili geziyorsunuz.

lan yok manyak mısın.

  • hayvan herif  (09.09.15 23:05:57)
hayır da koyduğun foto çok itici geldi böyle

  • limoncello  (09.09.15 23:07:07)
  • ron dennis  (09.09.15 23:13:53)
bi kere diğer herkes öyle olacaksa ben almayayım kardeş, ne özelliğim kaldı?

  • m murphy  (09.09.15 23:18:14)
Kesinlikle Virginia Woolf'un Orlando kitabini okumalisin. Ben kadin olup erkek milletinin onlari ezdigini gorup yasamak hatta tum erkeklerin omurlerinin bir bolumunu kadin olarak gecirip kadinlarin toplumda yasadigi zorluklari tanimalarini isterdim.

  • Traveller  (09.09.15 23:18:25)
@ron dennis kitabı okuyorum ancak pek sarmadı. konu güzel ama çeviri mi kötü nedir okunmuyor.

  • mattiadestro  (09.09.15 23:24:15)
Istemezdim. Asla istemezdim.

  • stavro  (09.09.15 23:26:17)
Uygun bir eş bulursan, 6 ay o, 6 ay sen. Çok ilginç olurdu.

  • cetoxim  (09.09.15 23:59:58)
kimlik bunalımı yaşamak/yaşanmasını istemeyeceğim için istemezdim.

  • whimsical  (10.09.15 00:01:18)
ilginç olurdu cidden.

  • rakicandir  (10.09.15 00:03:39)
sadece 1 gün erkek olmak isterdim. tabii durumu beğendiysem devam da etmek isterdim. :)

  • cilekli krep  (10.09.15 00:38:26)
butun dunyada boyle birsey olsa, dunya suan oldugundan cok daha adaletli ve baris dolu bir yer olurdu heralde (hic bir kadin hatirlamiyorum ki savas baslatsin, soykirima liderlik etsin)

  • jam  (10.09.15 01:10:22)
yalnizca olgunlasmamis birisi boyle bir seyi isteyebilir. kendi mutsuzlugunun kaynaginin icinde bulundugu durum(cevre etkisi) oldugunu sanmaktadirlar. sorumluluktan her zaman kactiklarindan dolayi aslinda sorunu cozmekten de kacindiklari icin boyle olmaktadir.

yoksa hayatta herkesin sorunlari var, sorumluluklari var. herkes bir seylerle yuzlesiyor. bunu gormeyip hep benim basima geliyor egosunu birakmak lazim. sorumluluk almak lazim.

erkeklerin sorunlari da vardir. hem cogu zaman kadinlar toplumda korunurken sikayet eden erkekler ayiplanarak sikayet etmelerine bile mani olunmaktadir. boylece erkeklerin sorunlari gormezden gelinmektedir.

kanalizasyon islerinde calisanlarin yogunlukla erkek olmasi sorunu "adalet"e kavusturulsun once.

kisaca akli basinda kimse boyle bir sey istemez.

ote yandan olmaz ya eger evrim buna sebep olursa, basina boyle bir sey gelecek olan canli da hayatta kalma icgudusu dolayisiyla bir yolunu bulup cope edecektir.

(bkz: cope)
  • idexo  (10.09.15 10:44:43)
@idexo amma sallamıssın haa..
Eğer dediğin gibi olsaydı, cinsiyetini değiştirmek isteyen tüm eşcinseller olgunlaşmamış,sorumsuz ve mutsuz olurlardı.ve bu senin söylediğin perspektiften, salt çevreden bağımsız bir mutsuzluk,sorumsuzluk olurdu bu, öyle mi?

Dünya anaerkil yönetilseydi de belki şuankinden farklı olmazdı, daha önce deneyimlemediğimiz için bilemiyoruz. Erkekleri ezmek, hor görmek gibi bir yaklaşım sözkonusu bile olamaz. Evet kanalizasyonlarda da herkes çalışsın, buna karşı olan yok, amelelik yapsınlar inşaatta. Zaten tüm bunları deneyimlemek için, mattianın duyurusu güzel olabilirdi diyoruz.
  • jam  (10.09.15 12:58:17)
hayır.

  • muslugubozukhayrat  (10.09.15 13:03:34)