Alışveriş sitesi yapmanın yolu ?

merhabalar

yakın zamanda giyim üzerine bir dükkan açmayı planlıyorum. internette satış olayına da ağırlık vereceğim. fakat bu konuda bir tecrübem yok. alışveriş sitesi yapmak nasıl olur, deneyerek yapılır mı vs bilmiyorum.

eğer bu iş orta düzey bir internet kullanıcısını çok zorlamıyorsa öğretici sitelerle bunu yapabilirim. bu tarz bildiğiniz site varsa çok makbule geçer

ama derseniz o iş öyle zor hazırda satılan sitelere de bayılırız artık.
(birtek wix'i duydum ayda 17.50 tl üyelikle hazır tasarımlı site veriyor. mantıklı mıdır ? )

teşekkürler

biz bir ara internet sitesi açıyorduk arkadaşlarla, wp tabanlı. server arayüzü olarak hep cpanel kullandık, orada joomla'nın ücretsiz templateleri vardı, kurması tek tık, daha sonra editliyorsunuz filan. baya basit görünüyordu ama hiç denemedim.

  • klassno  (09.09.15 21:13:42)
bedavasiteyapmak.com ve youtubeta videolar var mesela bunlarla yapabileceğim siteler ne kadar sağlıklı olur ?

  • Wolfware  (09.09.15 21:37:08)
senin nickin bende olmalı aslında :) şuanki halimi ifade ediyor. o bahsettiğim siteyide bilmiyorum mesela. daha ziyade bana ne fayda eder onu bilmiyorum bunların cevabını arıyorum. amacım bedava yapmakta değil tabi. düzgün bir site yapacak adama parası neyse veririm. ama işte onu da bilmiyorum. bu işlerin karşılığı nedir ? site yapıldıktan sonra kontrolü nasıl olur ? asıl istediğim şey bu konularla ilgili aydınlatıcı bilgi verebilecek siteler yada dökümanlar

  • Wolfware  (09.09.15 22:08:19)
internet üzerinden ödeme alacaksan ki alacağını tahmin ediyorum profesyonel bir yardım al.

kendin halletmen zor....
  • 2 tostos turan  (09.09.15 22:47:31)
bence site açmak yerine sosyal medyaya, forumlara ve başlangıç olarak sahibinden.com, sanalpazar, n11 vs gibi sitelerden satış yapmaya çalış. önce buralarda aç dükkanını, baktın oluyor ondan sonra açın web sitenizi. özellikle sosyal medyaya abanın bence, instagramda çok güzel işler yapanlar oluyor bu şekilde. güzel fotoğraflarla ve güzel ürünlerle belli bir kitleye ulaşırsınız bence. uygun fiyatlara da birkaç gruba reklamınızı yaptırırsınız olmadı başlangıçta. bence olur. web sitesi işi zor iş, girmeyin bence. siteyi açmakla da bitmiyor, hevesiniz kırılır falan...

  • anil  (09.09.15 22:52:15)
wix.com var.
O işine yarar mı bir bak istersen.

  • afush  (09.09.15 23:08:45)