İlişkilerinizde sevgilililerinize

daha önce kaç kişiyle birlikte olduğunu soruyor musunuz, sizce bu doğru mu ilişkiyi yüz göz etmez mi? Karşıdaki ters tepki verirse ne yaparsınız?
not: bu arada kast ettiğim şey cinsel ilişkiyi de içeriyor.

o bana sorarsa oyle, yoksa sormam. ilgilenmiyorum kac tane sevgilisi olmus diye.

  • chaotic good  (09.09.15 17:42:00)
bir aşamadan sonra muhabbeti açılır ille, ilişkide gizli saklı olmamalı.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (09.09.15 17:42:07)
Sorarım tabii ki. Benden önce kaç sevgilisi olmuş, ne kadar ciddi düşünmüş, neden ayrılmış...

Ayrıca aşağı yukarı kaç kişiyle sevişmiş olduğunu da öğrenmek isterim.

"Benden öncesi ile ilgilenmiyorum" demek saçma. Benden önce hangi üniversiteden mezun olduğuyla da ilgileniyorum neticede. Ama benden öncesi ile ilgili tabii ki hesap sormam. Bunları sevgilimi, geçmişini ve kişiliğini daha iyi öğrenebilmek adına sorarım.
  • long live rock n roll  (09.09.15 17:50:49)
sorarım, her şeyini de en ince ayrıntısına kadar öğrenirim.

  • sta  (09.09.15 17:57:20)
Sormam, merak etmem. Sorulmasından da hoşlanmam, sorulursa cevap vermem. Israr edilirse tatsızlık çıkarırım. İlişkide bunu kriter almak için özgüveni eksik kompleks sahibi büyük bir aptal olmak gerekir diye düşünüyorum.

  • angelus  (09.09.15 18:02:13)
biraz karakteri oturmuş biri böyle şeyleri sormaz, biraz ilişkisine saygısı olan biri sorulmadan anlatır zaten, biraz sezgileri güçlü olan biri karşısındaki tecrübeli biri mi anlar zaten. ilişki yaşamak da öğrenilen bir şey çünkü. hayatıma giren bütün kadınlardan öğrendiğim, ruhuma sinmiş bir şey mutlaka vardır.

  • a summer day  (09.09.15 18:04:24)
hiç sormadım sormam da.

  • headredhead  (09.09.15 18:51:51)
sormuyorum, anlattığı kadarını bilmem yeterli. ötesi ilgimi çekmiyor, merak etmiyorum.

  • devilred  (09.09.15 19:03:39)
sormam, anlatmak isterse anlattigi kadarini dinlerim. cok da gerek yok bilmeye.

  • ben de  (09.09.15 19:24:48)
sormayın anlatmayın da eğer çok olduysa yüzüne vuruyor malesef

  • cekirdekabugu  (09.09.15 19:38:00)
Tabii ki soruyorum. Ama yargılamıyorum. O sorsa ben de anlatırım.

Bir insanla "ilişki" içindeysen o insanın önceki ilişkilerini bilmek, bilmeyi istemek bence çok doğal.
  • yirmisantim  (09.09.15 20:09:05)
bence zamanla tabu olmaktan çıkacak bir konu. ben sordum ona, ona da bana sordu. arada konusu açılırsa komikli şakalar bile yaparız bu konular, eski sevgililer üzerinden. aranızdaki samimiyete ve rahatlığa bağlı diye düşünüyorum.

  • lolita  (09.09.15 20:12:20)
Sormam

  • all girls dream  (09.09.15 20:23:47)
Hayır. Son derece gereksiz ve doğru cevap alma ihtimali düşük bir soru zten.

  • arnold schwarzeneger  (10.09.15 09:05:06)
mümkün olduğunca bilmek istemem.

  • rakicandir  (10.09.15 13:13:16)
özellikle sormam da muhabbeti seven biriyim ve mutlaka bunun konusu açılıyor karşımdaki bana aktarıyor. hepsini anlatıyor mu bilemem tabi. atıyorum düğün günü ben müstakbel eşinden hamileyim diyen bi kadın olmadığı sürece de beni ilgilendirmez.

  • muslugubozukhayrat  (10.09.15 13:19:48)