Kredi kartlarımı kapattım

Çok garip bir mutluluk var üzerimde. Kendi bağlarımı yine kendim çözdüm sanırım.

Kredi puanım berbat tahmin edeceğiniz üzere. Vadeli hesabımda para mı tutmalıyım ne yapmalıyım düzelmesi için? Ev alacağız onun için kredi çekeceğim.

edit:ev alma prosedürünü biliyorum. sadece kredi puanını yükseltmeye çabalıyorum.

Ev alınacağı zaman en az evin değerinin belirli yüzdesinin parası hesabınızda olması gerekiyor.

  • murtiii  (09.09.15 15:09:55)
kkb mevduata bakmaz, bireysel kredi ürünlerini kullanıp düzenli ödemelerde bulunmanız lazım.

  • nevrochaotica  (09.09.15 16:02:05)
kredi kartı alacağsın, her yapacağın alışverişi karttan yapıp eksiksiz de ödeyeceğsin. 2 yılı bulur ama kredi puanının belini doğrultması.

  • scent of a pastrami  (09.09.15 16:06:54)
taksitli kredi kullanıp kapat.

  • esenboga  (09.09.15 16:15:35)
tutardan bağımsız olarak küçük küçük market vb. harcamaları kredi kartı ile yapıp her ay tam tutarı öderseniz yavaş yavaş kkb puanınız düzelmeye başlar. arkadaşların söylediği gibi hiçbir bireysel kredi ürünü kullanmazsanız sistem size skor veremez. bankada 12 milyon dolarınız olabilir fakat hiçbir kredi kullanmadıysanız 1000 lira ihtiyaç kredisi dahi alamayabilirsiniz.

  • orient blue  (09.09.15 16:41:18)