pcdepo sorun

pazar akşamı sipariş verdim, eft veya havale ile ödeme seçeneğini seçtim, pazartesi günü saat 11 gibi aradılar ücreti ne zaman ödeyeceğimi sordular, 10-15 dakika içersinde havaleyle hesaplarına bilgisayar ücretini gönderdim, onları tekrara aradım ücretini ödedim diye, neyse fatura için tc no falan aldılar, ürün hazırlanıyor dediler. bu konuşmadan beri sürekli siparişlerime bakıyorum hala eft, havale bekleniyor yazıyor, arıyorum havale elimize ulaştı sorun yok diyorlar.

Bunlar benim laptop parasını iç eder mi? Çünkü sitede havale,eft 3 gün içinde elimize ulaşmazsa sipariş iptal olur diyor.
sitede yazana göre tedarik süreci havalenin onaylanmasından sonra başlar ve üç gün içinde temin edilir diyor, acaba 3. günün sonunda havaleyi onaylayıp 3 günlük temin süresini sonradan mı başlatmak istiyorlar?

edit: sanki yazıyı okuyup hemen kargolayalım susun bu dediler, başlığı açtıktan dakikalar sonra kargolanmış. silmiyorum başlık kalsın, sisteme bazen havale bilgisi düşmüyor ama onlar işlemlere devam ediyor.

tek çekimle havale arasında 100TL fark vardı bende farkı çok bulup havaleyle aldım. iki gündür arıyorum elimize ulaştı havale, ürününüz hazırlıyoruz diyip sallıyorlar.

  • kuzey li  (08.09.15 17:36:57)
gelir ax bekle

  • jamswety  (08.09.15 17:43:47)
geçen dominostan sipariş verdim, yaklaşık yarım saat sonra baktım daha sipariş onaylanmamış bile. bi hışımla aradım la bizim pizzalar nirde diye, yola çıktı dediler...

bazı aşamaları bazen önemsemiyorlar online siparişlerde...
  • scent of a pastrami  (08.09.15 17:52:48)
@scent of a pastrami pizza neysede kocaman bilgisayar sistemde yazanı söylediğim halde düzeltmediler yarında kargoya çıkmasa ve havale ödendi yazısı çıkmasa pcdepo.com rezaleti diye başlık açacaktım sözlükte. :D

  • kuzey li  (08.09.15 18:54:00)