seven insan başkasına dönüp bakar mı?

sb

bakar. bakmıyorum diyen yalan söyler. bakmanın ötesine geçiyorsa da sevmiyor olabilir.

  • the silent enigma  (08.09.15 16:32:11)
ben bakmiyorum, bakmam.
bakarsam "guzel bir nesne" olarak gorurum, ona da gosteririm aa ne guzel kadinmis/erkekmis vs diye.
baskasini bilemem.
  • chaotic good  (08.09.15 16:33:15 ~ 16:34:07)
ben bakıyorum göz bu bakar napalım.

  • tek teselli yazi haric  (08.09.15 16:36:53)
Güzele de bakmayacaksak yaşamayalım hiç.

  • marido  (08.09.15 16:43:42)
şimdi bakmak var, bakmak var. Güzel olana estetik olana ya da dikkat çekici olana ben de bakarım sevgilim de(kadın) bakar, insan gibi bakar en fazla 2 dk bakar sonra geçer gider. Ama aklı başkasında kalıyorsa işi ileri götürüp tanışma-ulaşma gibi durumlara vardırıyorsa sevmiyordur net.

  • limoncello  (08.09.15 16:49:39)
evet bende eskiden birini severken güzel bir nesne olarak bakıyordum. hatta bazen kız arkadaşım da bana gösteriyordu "baksana kızın saçları ne güzelmiş" falan diye. tabi "baksana çocuğun omuzları ne geniş" diye gösterseydi aynı hoşgörüyü gösterir miydim bilmiyorum :)

ama şu an dünyaca ünlü bir çok mankeni ondan ayrıldıktan sonra tanıdım. daha önce hiç bakma gereği duymamıştım.
  • peace.on  (08.09.15 16:52:44)
Bakar.

  • steve rogers  (08.09.15 17:06:35)
Bakar. En azindan erkekler bakar. Bircogu.

  • stavro  (08.09.15 17:16:27)
bir kere kör kütük aşık olmuştum, televizyonda dikkatimi çekecek etekli hatun falan çıkınca bile kanal değiştirmeye başlamıştım. sonra bi boka yaramadığını görünce normale döndüm. aklıma gelince gülüyorum şimdi eski halime...

  • benim adim kerim hepinizi severim  (08.09.15 17:26:58)
Ne icin baktigina bagli. Evet etraf cekici kadin ve erkeklerle dolu. Dikkar cekmemesi elde degil. Ama ilerletip ilerletmemesi kisinin elinde. Bakmak da bu yuzden kotu olmayabilir.

Ikinci durum ise aliskanliklar. 10 yasindan itibaren masturbasyon yapmayan alismis bir erkek ya da kadin sevgilisiyle iliskiye girmiyorsa ya da bundan tatmin olamiyorsa pornoya yonelebilir ya da hayalini kuracak materyali disaridan bulabilir.
  • Traveller  (08.09.15 17:33:04)
bakmaz. bakamaz

  • shotgunwoman  (08.09.15 17:43:29)
20 yasindaysa, belki...

  • e haliyle  (08.09.15 17:45:16)
kadınım, bakmam.

  • sayns  (09.09.15 03:25:24)
bakar. bunun sevmekle alakası yok.
ben de bakarım, erkek arkadaşım da bakar. arada denk gelir ona kız gösteririm "oha kız çok güzelmiş" derim veya o bana "ooo baksana çocuk iyiymiş" der.
abartılmadığı sürece sıkıntı yok. rahat ve özgüvenli olmak lazım.
  • peggy  (10.09.15 13:33:09 ~ 13:33:36)
ilk seferde bakar, dönüp ikinci kez bakmaz.

  • [silinmiş]  (10.09.15 13:34:14)