açıköğretim

merhaba

geçen yıl nereden esti bilmiyorum (herhalde öğrenci akbili fikricazip geldi bilmiyorum) açıköğretim e kayıt yaptırdım. bi gazla ilk sınava da girdim. tabi ki diğer sınavları kaçırmışım. doğal olarak sınıfta kaldım. ama ben tekrar 1. sınıfı okumak istiyorum. ne yapmam gerekiyor ? tekrar kayıt yaptırmalı mıyım ? yoksa selamın aleyküm diyip sınavlara girebilecek miyim ? nedir ne değildir bilen gören duyan varsa.

şimdiden teşekkürler.

kayıt yenilemen gerekecek, 2008-2009'da şöyleydi;
aofburo.anadolu.edu.tr

  • roadrunner_merlin  (30.09.09 12:16:42)
kayıtlı olduğun aöf bürosundan kayıt yenileme tarihlerini öğrenmen ve bankaya da harcı yatırdıktan sonra yine kayıtlı olduğun büroya giderek öğrenci kimliğine bandrol yapıştırtman gerekiyor bu sene şansını tekrar denemek istiyorsan. en sağlıklı bilgi hazır kayıt yenileme tarihlerini öğrenmek üzere aradığında bilgi alabilirsin.

  • bumbumbumcaylakoldumuctum  (30.09.09 13:25:48)
geçen seneki harçlarınızı düzenli yatırdıysanız bu sene direkt olarak öğrenci görünürsünüz zaten, sadece tekrar harç yatırmanız gerekiyor. yeni yıldan önce sanırım ilk harç. harcı yatırınca otomatikman kayıt yenileniyor zaten, sonra gidip bandrol yapıştırtıyorsunuz.
sınıfta kalmanız da problem değil :)

  • aithra  (30.09.09 16:40:20 ~ 16:42:04)