Transkript isteyen kurum

Şimdi Kara Kuvvetleri Komutanlığına başvurdum. Mülakata gelirken getirilecek evraklar arasında transkript fotokopisi de geçiyor. Daha doğrusu tam olarak;

- Tercih ettiği unvana göre lisans ve ön lisans mezunları için okuduğu süre ve dersleri gösteren not durum belgesinin (Transkript) fotokopisi

böyle geçiyor. Üniversitenin sisteminden transkript alınabiliniyor ama "öğrenci işlerinin imzası ile resmiyet kazanır" yazıyor belgenin altında.

Üniversite ile aramda afedersiniz 1500-2000 km var. Bu belgeyi direkt websitesinden çıktısını alıp versem bi şey olur mu? Çünkü mülakat tarihinden 1 hafta önce evrak listesi yayınlandı. İstesem de gidemem üniversiteye.

arayıp onlara sorman lazım.

  • daha cok beklicez mi abi  (08.09.15 13:07:34)
Sağolsun KKK'nın personel dairesine 1 aydır ulaşılamıyor.

  • akatreil  (08.09.15 13:08:50)
Okulu arayıp, kargoyla göndermelerini isteseniz? Benim üniversitem gönderiyordu.

  • auroraaurora  (08.09.15 13:35:20)
malesef sadece ismini bize faxla bildirebileceğiniz birine teslim edebiliriz dediler. okulda da tanıdık yok mezun olduğum için.

  • akatreil  (08.09.15 14:02:08)
E devletten alabilirsiniz. O da resmi, ögrenci işleri onaylı.

  • yahveyire  (08.09.15 14:20:43)
Ama tabi mezunsanız bilemiycem b):/

  • yahveyire  (08.09.15 14:21:41)
Evet mezun olduğum için orası olmuyor malesef ama okuldan bi tanıdık buldum onun vasıtasıyla vereceklermiş.

  • akatreil  (08.09.15 15:45:03)