[]

Core 2 duo vs i5

Bu iki işlemcinin performansı arasında muazzam bi fark var mıdır yoksa ram takviyesiyle aradaki fark kapatılabilir mi? hı?

EK: Peki i3 ile i5 arasındaki fark ne kadardır?


 
i5 kaçıncı nesil bilmiyorum ama baya fark var


  • Take it away honey  (07.09.15 23:23:31) 
Kapanmaz, muazzam fark var.


  • crown  (07.09.15 23:24:19) 
İyi bir i3'ün bile core 2 duo ile arasında gözle görülür bir fark var. i5, duodan çok daha gelişmiş bir teknoloji.


  • sesee  (07.09.15 23:27:15) 
aynı nesil arasında i3 ile i5 arasındaki fark modelden modele göre değişir ama şunu kesin olarak söyleyebilirim ki eğer high-end bir eski nesil işlemci almayacaksan her zaman yeni nesil tercih et.(tabii aşırı derecede performans farkı yoksa)


  • floydian  (07.09.15 23:29:38 ~ 23:29:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.