odadan kaçış

merhaba,
bu odadan kaçış oyunlarına hiç gitmedim. yarın bir tanesinde iş için görüşmeye gidicem. bir şey bilmeme gerek yok aslında ama merakımdan soruyorum. görevliler olarak oyunu nasıl yönlendiriyoruz ne yapıyoruz? kamera falan mı var? dediğim gibi kabataslak konsept dışında bir şey bilmiyorum :)

teşekkürler şimdiden.

Oyunun her odasinda kamera var. Kameralarla izliyorsunuz, ipucu istendiginde ya da sozlu olarak mudahale etmeniz gerektiginde konsepte gore mudahale ediyorsunuz. Benim gittiklerimde odadaki telefon ile iletisim kuruyorduk.

  • argadini  (07.09.15 22:07:53)
odadan kaçış isimli var bi tane taksimde. ona gitmiştik ilk. çok iyiydi. eleman da iyi bi çocuktu. hiklaye de güzeldi.

aynen, kapıyı açıyor sonra kameradan izliyor eleman. en son da fotomuzu çekip kartpostal gibi bi şey vermişti.
  • supergirl  (07.09.15 22:56:37)
Bol bol odadan/evden kaçış deneyimi olan biriyim. Kabaca durum şöyle,
Gelenleri kameradan izle, alakasız/tehlikeli şeyleri kurcalıyorlarsa/yırtacaklarsa müdahale et "Arkadaşlar alakasız o." de, senden ipucu vs istenirse konsept uygunsa ver o ipucunu, en sonunda da foto çek hangi sosyal medya aracını kullanıyorlarsa oradan paylaş.
Sonra da herkes gidince 30 dakika içinde evi eski haline getir.
  • afush  (07.09.15 23:09:02)
Hangi il?

  • dunyatuhaf  (08.09.15 01:07:05)