İspanyolca Çeviri

Arkadaşım uzunca bir mail atmış ne demek istiyor acaba ??

Onunla birşeyler yapmayı düşünüyoruz da.

Cordial Saludo

Los precios pueden oscilar entre los $15.000 - $20.000, de acuerdo al precio del café excelso, debido que la federación de cafeteros no permite exportaciones de café corriente,

Café excelso: $ 15.000 - $ 20.000 pesos por unidad de 250g (esto depende del precio en café en grano en el mercado)
rendimiento: de 20 - 40 tasas por unidad de 250g
Precio minimo tonelada: $ 60.000.0000 X cada 1000 Kg.

Café de Colección: $ 20.000 - $ 25.000 por unidad de 250g.
Precio minimo tonelada: $ 80.000.000 X cada 1000 Kg.
rendimiento de: 20 - 40 tasas por unidad de 250gr / mejor precio por tasa en cafeterías y restaurantes

* sobre empaques: nos gustaría saber que tipo de empaque nos sugieren, con el fin de cumplir con requisitos a nivel de cultura y normatividad, de modo que MI CAFE RV, tenga una muy buena adaptación, facilidad de rotación y circulación.

de ante mano muchas gracias,

selamlar kanka diyo.
elimde 15-20k lik mal var diyo.
bunu 250gr lik paketlere boldum diyo.
biz bu mallari 20-40 kisiye dagitsak kose oluruz diyo.
kanka hesap et 60milx1kg mal diyo, aklin hafsalan aliyo mu diyo.

daha cok mal getirirsem 80milx1kg diyo.
sen hesabet diyo.
eyvallah kib opt by diyo.

not diyo: mi cafe diye bi yer acip orada aklayacagiz sen kafana takma diyo.

muchas gracias.
  • chaotic good  (07.09.15 17:29:49)
bir düzeltme yapayım. 250 gr'lık paketlere bölmemiş açılacak kafelere göre farklı miktarlardaki paketlere bölmeyi düşünüyorum dağıtımı hızlandırmak ve daha verimli hale getirmek için diyor.

  • floydian  (07.09.15 17:36:03)
atlamisim @floyd
hizli cevirince oyle oldu, dogru diyorsun.

  • chaotic good  (07.09.15 17:37:04)
adam kolombiyalı koko işine girmeyelim amk yanlışlıkla :D

  • burgazteam  (07.09.15 17:51:32)
koko olsa iyi yine... adam daha etkili ve yıpratıcı bir maddeden bahsediyor. bildiğin zehir yani. olum kimlerle iş yapıyorsunuz, arkadaşlık ediyorsunuz.

biri şunun ekran görüntüsünü alsın, insanların hayatlarıyla oynuyorsunuz...
  • air  (07.09.15 18:03:03)
Selamlar,

Fiyatlar, cafe excelso'nun fiyatlarına göre $15.000 ila $20.000 arası değişebilir, çünkü kafeteryalar federasyonu (şu an hazırda bulunan) kahvenin ihracatına izin vermiyor,

Cafe excelso: 250 gram'ı $ 15.000 - $ 20.000 peso (bu, pazardaki tahıl halinde bulunan (öğütülmemiş) kahve fiyatına bağlıdır)

performans: 250 gram'ı 20-40 bardak
minimum ton fiyat: $ 60.000.0000 X her 1000 Kg.

Café de Colección: 250 gram için $ 20.000 - $ 25.000.
mimimun ton fiyatı: $ 80.000.000 X her 1000 Kg.
performans: 250 gram için 20 - 40 bardak / kafeterya ve restoranlarda bardak başına daha yüksek fiyat

* paketleme: biz, kültür ve yönetmelikler konusundaki isteklerinizi karşılamak için hangi tip paketlemeyi tavsiye edeceğinizi bilmek isteriz, MI (benim) CAFE RV, iyi bir adaptasyona, rotasyon kolaylığına ve sirkülasyona sahiptir.

şimdiden teşekkürler,

anladıklarım bu kadar...
  • peggy  (07.09.15 18:10:04)