Uğur Meleke

Bilgili, vizyonlu, dürüst ve etik bir insan. Türkiyenin en iyi köşe yazarlarından birisi.

Ancak adam çok fazla durgun değil mi? bu durgunluk ile türkiyedeki fırıldak medyada nasıl tutunuyor ilginç. kendisini seviyorum, beğeniyorum, arkadaş bile olmak isterim ama televizyon programım olsa çıkartmam. uykumu getiriyor.

bilmem anlatabildimmi

niye ahmet cakar gibi okuzcesine bagirarak mi derdini anlatmali? insan gibi konusuyor adam iste, sakin ve usturuplu.

  • baldur2  (07.09.15 16:52:13)
bence deney amaçlı olarak karşısına rasim ozanı veya erman toroğlunu koyalım. bakalım ne oluyor :D

  • dafuq  (07.09.15 16:56:46)
gömleğinin cebine konuşuyor bu adam. ben de öyleyim. yavaş ve alt tondan konuşurum. son on yıldır bizim gibi adamların değerleneceği zamanı bekliyorum.

  • zugas  (07.09.15 18:32:53)
Abi bu adam eskiden böyle değildi. Verdiler ödülleri gazladilar ne efendi adam ya dediler iyice azaltti ses tonunu. Karizmatik olduğunu düşünüyor bu şekilde sanırım.

  • dafuq  (07.09.15 19:01:22)
Evet tek avantaji sosyal medyada tutuluyor olmasi. Bence yazılı medya icin iyi ama görsel medya için kotu bir tercih.

  • dafuq  (07.09.15 19:56:35)
artık telegol de ama değil mi

  • kupigometa  (07.09.15 21:25:26)
@aston villa
"Talihsizliği bu ülkede doğmak." demişsin ama böyle bir adamın abd'de bir spor programı veya herhangi bir tv programında gözükme ihtimaline cidden inanıyor musun?

bu soruma cevap bekliyorum.

iyi bir köşe yazarı olduguna katılıyorum. ama kötü bir televizyon yorumcusu
  • dafuq  (07.09.15 22:04:53 ~ 22:05:30)