spor salonu secimi anket

1. Eve cok yakin. Bir programlari yok. Kendine gore takiliyorsun. Cok fazla ergen kiz erkek var lise gibi biraz. İlce de.
2. Merkezde. Programlilar, burayi seviyorum ama hem yol 1 saatimi aliyor gidis gelis hem de biraz daha pahali.
Siz hangisini secerdiniz?
Tesekkur ederim.

spor zaten yapmaya üşenilen bişey , uzağa gidip daha da zorlaştırma. ayrıca o programlar falan göz boyama 3-4 sefer bakıyorlar sonra kendi başınasın yine.

  • dodi el ford  (06.09.15 23:25:42)
eve yakın olanı.

  • copy paste  (06.09.15 23:26:32)
Eve yakın ve program vermeyen, hatta sana karışmayan hiç muhatap olmayan salonlar dünyanın en güzel salonları bence. Orayı seç. Programı internetten bulabilirsin, hareketlerin yapılışlarını da aynı şekilde internetten izleyip öğrenebilirsin. Ki normal olan da bu: Kendi kendinin hocası olacaksın. Ekipmanlar da az çok iyiyse 1 saat uzaktaki salona gitmen için hiçbir neden yok.

  • angelus  (06.09.15 23:29:34)
Eve yakın olanı.

Program dediğin yarım saatte yazılan bir şey, internetten tüm hareketlerin doğrusunu da bulabilirsin.

Ben 10 dk yürüme mesafesindeki salona, yürümek yerine üşenip dolmuşla gidiyorum, sonra orada koşturuyorum. Sen sanıyor musun ki birkaç seferden sonra o 1 saat yolu çekeceksin? Haftada 4 kere gitmezsen bi işe yaramıyor zaten salon, ilçedekine git.
  • harzem  (06.09.15 23:35:09)
yakın +1

  • cekilmis gayfe  (06.09.15 23:36:10)
yakındaki+1
şüphesiz ki, ilerleyen zamanlarda uzaktaki spor merkezine gitmek ruhsal çöküntüye sebep olacaktır. inşallah usanmazsın ama büyük ihtimalle zaman geçtikçe usanacaksın bu işten. bir de uzaktakini seçip kendini zora koşma.

  • battal gemalmaz  (06.09.15 23:39:47)
mantıklı olan 2 ama, evden uzak olunca da bir süre sonra soğuyorsun

  • gazozailacatmauzmani  (07.09.15 00:06:05)
Eve uzak olana gitmeyin. Hele de daha pahali...

  • stavro  (07.09.15 00:28:23)
İlki. Hem yakın hem de karışan yok. Cennet resmen.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (07.09.15 01:21:40)
Önemli olan devamlılık. Ondan yakın olan.

  • arnold schwarzeneger  (07.09.15 09:10:56)
eve yakın olan. diğerini bir süre sonra bırakırsın, usanırsın yoldan filan. zaten yorgun olacan.

  • eindaclub  (07.09.15 10:00:07)