[]

miras hukuku

dedem vefat etti arkadaşlar. 2 kardeş (annem,dayım) ve eşi (anneannem) mirasçıları olarak veraset ilamı çıkarıldı; fakat miras paylaşımında anlaşma olmadı. dayım ve anneannem miras mallarını kullanmakta ve hatta bi arabayı da birisine satmışlar. annem hukuki olarak şikayet edecek ama fazla üzülmelerini de istemiyor. ek olarak da bu olayında cezasız kalmasını istemiyor. nasıl bir yol izlememiz gerekiyor. bilgisi olan yönlendirme yapabilecek olan varsa sevinirim.
 
direkt bir avukatla konuşun derim ben. Zaten bir avukata her türlü ihtiyacınız olacak, üzülmesinler diye annenizin hakkını gasp etmesine göz yummayın bence.


  • noluyo yaa  (06.09.15 14:06:00) 
annenin izin vermeden nası satmışlar ki ? Satamazlar orada bir olay var ?


  • oscar  (06.09.15 16:05:17) 
noter satışı yapılmamış, bizim kız köye gelince imzayı atar demiş


  • çamur  (06.09.15 18:22:57) 
üzülecek birşey yok, imza vermeden hiç bir hakınızı kaybetmezsiniz.


  • titiraprap  (06.09.15 18:31:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.