Göz Kuruluğu vs. Lens

Aramaya inandım fakat istediğim gibi bir cevap bulamadım. Sürekli klimalı ortamlardayım, iş ve ev dahil. Bilgisayara da çok bakıyorum. Akşama doğru artık katlanamıyorum lenslere. O an çıkarıp atasım geliyor kurulukta ve bulanıklıktan. Oasys kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. Ne önerirsiniz?

Bildigim kadariyla marka ile ilgisi yok. uzun sureli kullanimda lensler kuruluk yapiyor ve bu göz için tehlikeli. özellikle yatarken cikarilmasi gerekiyor.

  • 1adam  (05.09.15 23:04:39)
senin ilacın bu.

4.bp.blogspot.com(2).JPG
  • kuzey li  (05.09.15 23:07:50)
kuzey li +1

ben aklıma geldikçe (bir sorun yaşamıyor olsam bile) damlatıyorum.
  • sheridans  (05.09.15 23:28:15)
Biofinity lens
Bio true solüsyon
Suni gözyaşı damlası
Masanın üstüne yayvan bi geniş kasede her gün temiz su koymak. Doktorum da yapıo.
Ara sıra pcden gözü çek kırp uzağa bak dinlendir
  • isimmisimyok  (06.09.15 01:17:13)
Damla geçici çözüm maalesef. Bir iki sene sonra damlasız hiç bi şekilde yaşayamaz kıvama gelirsin. Tek çözümün bilgisayara bakarken lensi çıkarıp gözlük takmak. Başka türlü olmuyor.

  • roket adam  (06.09.15 01:23:57)
Lazer.

  • selamun aleykum kitty  (06.09.15 09:01:30)