1 Ay İçin Korsan Taksici Aranıyor

Canım duyuru,

Bildiğiniz güvenilir, düzgün Korsan taksici varsa paylaşabilir misiniz?

Arkadaşımızın annesi kanser hastası. 30 gün boyunca hergün yaklaşık 20 dakika radyoterapi görecek. Hergün Çekmeköydeki evlerinden Göztepe deki hastaneye getirip götürecek güvenilir birisi gerekiyor bir hafta içinde.

Çekmeköy de arada derede bir yerde sitede oturdukları için taksiciler bulamıyor, bir de teyzemiz sürekli başka başka taksicilere tedavi sonrası halsiz halde adres anlatmaya çalışmasın, sigara içeni çıkar, asabisi çıkar o haliyle uğraşmasın istiyoruz.

bir de işin finans boyutu var. normalde gidiş dönüş 80 tl tutuyormuş taksi. 30 gün için 2400 tl tutuyor yaklaşık. Onun yerine ay boyunca güvenilir tek bir taksiciyle yaklaşık yarı fiyatına yakın gidip gelebilirse biraz daha kolaylaşmış olacak her şey.

Umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar.

Sağlıcakla kal duyuru..

Hiç bulamazsanız Über'e bakmanızı tavsiye ederim ardından ordaki sürücüye aynı bu durumu anlatın size bi fiyat biçecektir. Geçmiş olsun.

  • Mcfly  (05.09.15 20:43:10 ~ 20:43:29)
@Mcfly, teşekkrler. ber aklımıza gelmedi hiç, oraya da bakalım..

  • su olsam ates olsam  (05.09.15 20:59:09 ~ 20:59:16)
Saatleri belli mi acaba? Saat kac ile arasi?

  • balpolen  (05.09.15 21:19:35)
@balpolen; saatler belirsiz doktorlar ertesi güne saat kaça randevu verirlerse.
ama genel olarak saat 16:00 yı geçmeyecek bir saat olur.

  • su olsam ates olsam  (05.09.15 21:28:31)
ozel servislerle konusun kesinlikle. Sabah servisinden sonra aksam servisine kadar kahvelerde orada burada oturuyorlar ve ara saatler icin deli gibi is ariyorlar. istanbul servis dolu ozellikle kendi sitelerine gelen kurumsal yerlerde calisan servislere bakin

  • oscar  (06.09.15 03:40:00)