Office yüklenirken hata? Acil yardım lütfen

torrent ile kurduğum word 2010'u kullanıyordum. bugün orijinal sürüme dönüş yapmaya karar verdim. ancak şöyle bir hata ile karşılaşıyorum: i.hizliresim.com

denetim masasından da düzelt aracıyla da ne var ne yok kaldırdım bilgisayarımdan ama yine de yüklemeye çalıştığımda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. ne yapmalıyım? 1 saat içinde bu sorunu çözmem gerekiyor, şimdiden teşekkürler.

güveli modda acip office i kaldirin
ya da revo uninstaller yukleyip onunla deneyin.

  • chaotic good  (05.09.15 14:09:45)
revo uninstaller veya benzeri bir programla office e dair ne varsa kaldır. o da olmazsa windowsun fixitleri var sitesinde officelere dair herşeyi temizleyen. onlardan 2010 için olanı bul.

  • vincentvega  (05.09.15 14:09:47)
revo uninstaller deniyorum. umarım çözebilirim, teşekkürler

  • yalnizliktan devren kiralik  (05.09.15 14:17:53)
programı yükledim ama "tüm programlar" sekmesindeyken "word" ya da "office" şeklinde arama yaptığımda hiçbir program bulunmuyor. ne yapacağım:(

  • yalnizliktan devren kiralik  (05.09.15 14:21:03)
allahını seven üstüme yardım atsın.

  • yalnizliktan devren kiralik  (05.09.15 14:33:35)
support.office.com

Uninstall programı var Microsoft'un. Onu deneyin bi de.

Uninstall using the Fix it tool
  • teknikekip  (05.09.15 14:34:35)
onu da denemiştim ancak olmadı. sistem geri yükleme ile eski dandirik çakma 2010'uma döndüm. bu sorunu çözmem için yardım edebilecek olan varsa çok büyük iyilik yapmış olacak. vakit kaybetmemek adına çözüm için geniş zaman ayırabileceğim sürece kadar bu şekilde kullanacağım. teşekkürler herkese :)

  • yalnizliktan devren kiralik  (05.09.15 14:47:31)
acil ofis programi lazimsa google docs kullanabilirsin.

  • chaotic good  (05.09.15 15:02:48)
2010 da acilmiyor simdi. kanser olacagim cidden, teamviewer ile falan yardimci olabilecek var mi?

  • yalnizliktan devren kiralik  (05.09.15 15:24:07)
2010 u da silmeni soyluyoruz revo uninstaller ile.
yenisini de bastan kur.

  • chaotic good  (05.09.15 15:26:15)
office e dair hicbir sey revo'da gorunmuyor. kendimi intihar edecegim.

  • yalnizliktan devren kiralik  (05.09.15 15:36:15)
torrent ile kurduğun ilk sürümün setup ını çalıştır. kurarsa tekrar kur. kurduktan sonra aynı setupı tekrar çalıştır. uninstall diyerek kaldır. silme işini kurduğun setup yapsın yani.
setupı bulamıyorsanız şu programı bir deneyin go.microsoft.com

  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (05.09.15 15:46:00)
arkadasim teamviewer ile hic anlamadigim 34897345 sey yaparak sorunu cozdu. ne yaptigina dair en ufak bir fikrim olmadigindan anlatamiyorum ama umarim kimse yasamaz bu sorunu zira kanserlik. office'ime kavustum. tekrar tesekkurler herkese :)

  • yalnizliktan devren kiralik  (05.09.15 16:51:10)