[]

Türkiye para transferi

Kız arkadaşım burada master yapacak, fransadan para transferi olması gerekiyor (7500 euro ücret, 3 taksit. haliyle 2.500 euro oluyor.)
bunu en ucuz nasıl transfer edebiliriz? 
swift ile


  • cekilmis gayfe  (05.09.15 11:59:58) 
türkiye'ye gönderi için transferwise, transferwiseturkiye.wordpress.com


  • christopher nolan  (05.09.15 12:39:35) 
havalanında parayı kontrol etmıyorlar artık ıstedıgı kadar getireiblir.


  • bryan fury  (05.09.15 13:12:47) 
Transferwise en uygunu.


  • sen git ben geliyorum  (05.09.15 13:59:42) 
transferwise üzerinden 8600 tl hiçbir ücret ödenmeden transfer edilmiştir.


  • logisticsmanager  (15.09.15 15:19:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.