Yine bir iliski sorusu, kiskandirilmaya calismak ?

Gorustugum bir kadin var, sevili sayiliriz ama daha cok yeni adini tam koymadik sanirim. Sevdigi bir erkek arkadasi var onunla goruseceklerdi ama grip oldugundan disari cikamayacak ve arkadasiyla evde gorusebilecegini soyledi ben de onay verdim. Simdi bana whatsapptan cocugun fotofraflarini atmis 4-5 tane, boyle yakisiklida falan bi cocuk. Ne demek istiyor ki simdi bu kiz? Yas 33 olmus boyle ergence bir sey nasil yapar anlamiyorum. Simdi kiskanmis taklidi mi yapayim, yoksa cok normal gibi mi davranayim ama bu sefer de hic sallamiomus gibi gorunmek istemem. Sizce ne olmali?

fotoğrafı neden atıyor? ne diyerek attı yani? poz vermesini falan mı istemiş bi de.

muhtemelen kıskandırma çabası. bence hiç tınlama. normal konuş.
  • elorelia  (04.09.15 18:48:31)
"Kıskandırmaya mı çalışıyorsun?" diye sorabilirsin.

  • whimsical  (04.09.15 18:49:28)
Arkadasi atmis ona, tatile gitmis esek havasini atiyor yazmis.

  • sabor  (04.09.15 18:49:42)
fotoğraflar nasıl?
belki de "bak çocuk bu, için rahat olsun kıskanma" demek için atmıştır, olabilir.

  • anil  (04.09.15 18:50:35)
Adam eşcinsel değilse kıza yazıyor. 4-5 fotoğrafı niye yollasın ki yoksa?

Kız da halinden memnun. Sana söylüyor ki aldatıyormuş gibi olmasın, vicdanını rahatlatıyor.
  • whimsical  (04.09.15 18:52:11)
Cocuk boyle plajda falan pozlar havali bi cocuk yani bana kasitli gondermis anladim da 33 yasinda kadin hala boyle seylerle nie ugrasir anlamis degilim. Simdi kiskansam bi turlu kiskanmasam bi turlu karar veremedim

  • sabor  (04.09.15 18:52:56)
anil gibi düşünüyorum, ancak sizin bulunmadığınız bir ortamda görüşmelerine müsaade etmemeniz daha doğru olurdu.

  • lazarus  (04.09.15 18:55:21)
"Kıskandırmaya mı çalışıyorsun?" diye sorabilirsin dememin nedeni durumun kıskanılacak bir durum olduğunu söylerken kıskandığını ise söylemiyor oluşun.

  • whimsical  (04.09.15 18:56:49)
Whimsical, hayir ne ilgisi var diyecek?

  • sabor  (04.09.15 18:57:38)
Önemli olan mesajı alması değil mi ne diyeceğinden ziyade?

  • whimsical  (04.09.15 18:59:52)
Cocugun ona yolladigi fotograflari bana atip

"Gelmeden fragmanini atiyor, tatile gitmis esek havasini atiyor yazmis." yani vicdanini mi rahatlatiyor yahut benden bi tepki mi bekliyor bilemedim
  • sabor  (04.09.15 19:01:07)
Anlamamis gibi yapacak ve usteleyecek...

  • sabor  (04.09.15 19:05:30)
3'lüye çağırıyor olabilirmi?

  • betfair  (04.09.15 19:06:53)
İçinden ne demek geliyorsa onu de, bir şey dememek geliyorsa da bir şey deme. Susmak da bir tepkidir.

  • whimsical  (04.09.15 19:08:58 ~ 19:09:29)
böyle şeylerin yaşla ilgisi olduğunu pek düşünmüyorum.

şahsen ben sevdğimin içini rahatlatmak için çocuğun fotosunu çekip de yollamam fakat yanında arar konusurum yanımdakini de muhabbete katarım.

gönlü rahat olsun diye fotoğraf atılmaz hele ki tanımıyorsun etmiyorsun..

bence bi amaçla yapmıyor bunu. bu davranışı bir amaca bağlayamayız bağlasak da bu "ay ne kadar da düşünceli bir kız" modunda olmaz, olmamalı.
  • c p  (04.09.15 19:17:16)
"Kanka da erik gibiymiş, kütür kütür" derdim ben olsam.

  • long live rock n roll  (04.09.15 19:43:08)
"niye bana yolladın napıyım ben adamı?" diye sor. ne var bunda sorulmayacak?

  • sayns  (04.09.15 22:46:34)
Maşallah taş gibi çocuk sirkeye yatıralım de

  • Frederick Co  (04.09.15 23:26:58)
o zaman tatil resmini atması lazım adamın fotosunu niye atıyor. bir de o kadar samimiyet iyi değil. yaş kaç olursa olsun kanka ayağı g** ayağı bilirsin.

  • gokhan atestepe  (07.09.15 00:13:53)
Fotoğraflarını yollamak nedir abi, çok saçma bir hareket; bana kalırsa pek de iyi niyetle, gayriihtiyari yapılmış bir hareket değil.

  • lolita  (07.09.15 00:23:08)
kız tipik bir kezban evet ne demek diye sorsan net cevap veremem bu kelimeye ama kezban. hiç sallama böyle salakça şeylerle ilgini çekemeyeceğini öğrensin. amaç ilgi çekmek falan işte nolacak.

  • floydian  (07.09.15 00:25:25)
Kıskandırmaya çalışmak en ağır kezbanlık belirtilerinden biridir. Ona göre pozisyon al.

  • arnold schwarzeneger  (07.09.15 09:32:32)
ciddi yazıyorum.
yol ver.

  • coolagabey  (07.09.15 10:07:40)