[]

düğüne giymelik takım

Haftaya katılmam gereken bir düğün var. Ondan önceki hafta da başka bir düğüne katıldım hatta. Smart casual gidince düğünde sırıttım, millet klasik takım elbise falan giymiş vs.

Gaza gelip ben de bir sonraki düğün için takım elbise alayım dedim ama etrafımdakiler, olm mal mısın, takım elbiseyi günlük hayatta giyemezsin. Onun yerine spor takım tarzı birşeyler yap dedi.

ceket, gömlek, kravat, pantalon şeklinde bir kombinasyon satın almam gerekecek, lakin standard takım elbise olmayacak (ya da olsun mu?) bir şey almam gerek. Bu ceket, pantalon, gömlek de ileride başka şeylerle kombine edilebilmeli. arkadaş hatta ceketin düğmeleri değiştirirsin blazer olur falan dedi.

Satıcıya gittiğimde ne demem gerekiyor, mal gibi kendimi ifade etmeden nasıl anlatabilirim istediğim şeyi.

evet, konuya baya uzağım. yaş 28

 
Dolabında güzel bir takım elbisen olsun bence.
Düğün, özel gün vs oldukça giyersin.

Kiğılı, Damat, Network falan bak buralarda takım elbiselere.
Boyner'de de indirim oluyor Hopi mopi.
  • cakabo  (04.09.15 15:30:36) 
Zara'ya da bir bakın derim.
Pantolon ceket takım olmak zorunda değil. Klasik takım elbise ağır geliyorsa farklı renk deneyebilirsiniz. İki renk kombinasyonu da çok şık duruyor bence.
s-media-cache-ak0.pinimg.com
  • merlina  (04.09.15 16:01:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.