amerika gezim icin tavsiye

11gun san francisco
3gun los angels(las vegas ve san diegoya da gitmek istiyoruk ama 3 gun icin cok kisa oldu, zaten 1 gun universal studios 1 gun disneyland diye dusunduk, bunlardan kalan zamanlarda gun icine sigdirabilecegimiz yer onerileriniz varsa acigiz.)
4gun de newyork planim var.
nerelere gideyim? ben ortalama bir plan cikardim ama burdan tavsiye almak da faydali oluyor. planima eklemeyi unuttugum seyleri yazarsiniz belki :)
ps:11gun SF cok fazla demeyin, o kisim mecburi.
sevgiler :)

Çocuk yoksa Disneyland yerine Six Flags tavsiye ederim.
New York'u eleyip sadece California turu yapabilirsin eğer mümkünse tabii.
Las Vegas görmeden dönmemek gerek.
  • cakabo  (04.09.15 15:29:00)
six flagsa 11 gunluk SF icerisinde gidicem,
esim las vegas icin hicbirsey yok gun kaybetmeyelim orda diyor kararsizim:)

  • alis su hallerime  (04.09.15 15:31:04)
Kumar oynamasan bile açık büfeler, oteller, show'lar var.
David Copperfield var, daha ne olsun :)

  • cakabo  (04.09.15 15:38:44)
ama iste bir secim yapmak zorundaydim. 3 gun ayirabiliyorum sadece o kisim icin. san diego LA'a daha yakin oldugu icin birkac saatligine oraya gitme planimiz var.

  • alis su hallerime  (04.09.15 15:43:26)
San Diego'da Seaport Village tarafında takılabilirsiniz birkaç saat.
Sahil güzel, savaş gemisi kocaman falan.

Bronx Pizza'yı da şiddetle tavsiye ederim yemek için :)
  • cakabo  (04.09.15 16:02:07)
4 gün ny için ideal bir planlamayla rahat rahat yeter.

  • oscar  (04.09.15 16:04:28)
4 gün ny bence de yeter ama müze gezmezsen.

yine de bana kalırsa tek seferde hem doğu hem batı yorucu olabilir.
  • Sarix  (04.09.15 16:53:09)
Los Angeles ta santa monica ya gidin, rıhtımda gezin. tgr_prod.s3.amazonaws.com
venice'te ocean front walk denilen yeri gezin, gitmişken venice canal evlerini görün.
www.smartlayover.com
  • innerbliss  (04.09.15 17:07:40 ~ 17:10:22)