Ataturk havalimani freeshop

Ucaktan indikten sonra nerede oluyor bu? Cikip gitmeyelim yanlislikla. Bi de ne alinir ki buradan? Icki alicam da baska ne alinir? Var mi fiyati ucuz olan, cok ihtiyacim olmasa da en azindan ucuzdu da aldim diyebilecegim bi seyler?

valizleri almadan orada, görmemen imkansız. Çikolats alınır bazen 3 lu fln çok uyguna fiyatlar oluyor

  • oscar  (04.09.15 03:34:34)
kaçırman imkansız baggage claim'in dibinde. oscarın dediği gibi bazı çikolatalar uygun oluyor, kampanya falan varsa onlara dikkat et. bazı parfümler de çok ucuza denk gelebiliyor, kozmetiklere göz atarsın.

  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (04.09.15 03:40:48)
parfüm! çok ucuz oluyor.

  • makarnacanavari  (04.09.15 11:03:25)
tr pahali. gitmeden fiyatlari not al, gittigin ulkedekiyle karsilastir. muhtemelen orasi daha ucuzdur, ordan al.

  • brkylmz  (04.09.15 11:10:08)
Arkadaşların baggage claim dedikleri, hani dönen bir platform var ya, valizeler çıkıyor, bekliyorsun seninkini, oranın karşısında. hatta ben valizim nasılsa hemen çıkmaz diye önce free shop a gider gelirim.
sigaralar da nisbeten uygun diye biliyorum, bir de bazı ithal güzel çikolatalar oluyor.
bu arada alabileceğinizin de bir sınırı var ona dikkat edin. yani gidip de istediğiniz kadar içki alamıyorsunuz.
  • innerbliss  (04.09.15 11:22:04)