İstanbul'dan Sarımsaklı(Ayvalık)'a Uçakla Gitmek

Merhaba, ben otobüsten nefret ederim de, şimdi burdan uçağa binsem, edremit'te insem, ordan da otobüse binip sarımsaklı'ya gitsem nasıl olur? Edremit-Sarımsaklı arasını nasıl yapıcaz, kaç saat sürer?

havaalanında in. burhaniye ye gel. burhaniye otogardan sarımsaklı otobüsüne bin. 45dk filan sürecek yol. ha otobüsle hiç uğraşmayayım dersen havaalanının önünden midibüsler geçer. üzerinde körfezbirlik yazar. ayvalığa gider yol 1 saat sürer. ayvalıktan indirdikleri yerden bi minibüs daha yaparsın 20-30 dk da sarımsakkıya inersin. otobüs yapacam dersen dikkat et çünkü ayvalığa yakın bi yerde 30 dk mola veriyor çoğu orada 30 dkan boşa gider. en iyisi körfezbirlik bence.

  • ergenpezeveng  (03.09.15 21:28:50)
hocam peki ne kadar körfezbirlik? edremit havaalanının önünden geçiyor di mi?

  • jangbogo  (03.09.15 21:30:26)
havaalanının önünden geçiyor. valla 10tl den az 6.5 ya da 8 olması lazım heralde ya. havaalanın kapısına yürü otoyola orada bekle sor zaten yönlendirirler. binince 1 ayvalık de son durakta in yönlendirirler. indiğin yerden sarımsaklı dolmuşu var 3 4 tl bişey olması lazım.

  • ergenpezeveng  (03.09.15 21:35:44)
borajetle gidersen ücretsiz servisi var ayvalığa. pegasus da servis başlatmış sanırım ancak ücretlidir.

  • inheritance  (04.09.15 09:31:13)