Pasaport çıkartma

Eşim için ilk kez, benim icin yenileme olacak ama nasıl oluyor şimdi, cipli falan mi cikartacagiz? E-pasaport diye bir şey varmış, o nedir? Bir de kac günde falan çıkar acaba? Harc odemesini emniyetten de yapabiliyor muyuz, yoksa bankaya mi yatirmam lazim illa? Ankara'dayiz.

harç ve defter bedellerini ziraat bankasından ödüyorsunuz.

  • karlmarx  (03.09.15 21:11:26)
Internetten başvurup randevu almış sonrası parmak izi alınmıştı bizde. O arada harcını ödedik aynı binada. Birde Hazırlanması gereken belgeler var Biyometrik foto filan. Tüm bunlardan 1 hafta filan sonra Postacı getirdi pasaportu eve

  • infernalcadre  (03.09.15 21:12:18)
Peki randevu almadan gitmek mümkün olmaz mi?

  • vercingetorix  (03.09.15 21:34:54)
Randevu almadan da gidebilirsiniz sabah en erken saat gidip siranizi alir beklersiniz.

Odemeyi ankaradaki emniyetin icerisinde yaptık. Siz normal belgeleri hazirlayin baska bir seye gerek yok. 1 hafta sonra elinizde olur.

Giristeki bankodan alacaginiz sira numaranizla once parmak izi sonra odeme ardindan da belgeleri vermek icin diger vezne sirasi bekleyeceksiniz kaybetmeyin.
  • stereoseyfi  (03.09.15 22:27:44)