telefonda birsürü hata var servis hepsini bir ezikliğe bağladı

Arkadaşlar telefon note 3 neo. Sorunlar şunlardı;
-aşırı ısınma
-şarjda kapanma
-ekranın yarısının sararması, sürekli yarım sarı ekran
-wifi sürekli kopup bağlanması

Şimdi bu hataların hepsi varken, ben yedek telefon filan bulayım da göndereyim diye mal gibi aranırken telefonu düşürdüm, sol alt köşesinde bir ezilme meydana geldi.

Servis bu ezilmeden ve telefonun kenarlarındaki soyulmalardan dolayı tamiri reddeti. Hatta dedi ki olabilir belki ezilmeden kaynaklanmamıştır ama elimizden gelen bişey yok. Samsung un talimatı böyle dediler.

Ne yapayım samsung u mu arayayım? Çıkar mı bişey?

Not: aynı telefon arkadaşımda var onun da ekranı sarı yani bariz üretim hatası.

Samsung servisi malesef boyle. 3 4 yil once dokunmatik hatasi olan bir telefonumuz vardi. Suruklerken kendi birakiyordu cift tikliyordu falan. 3 kere servise gitti geldi ucunde de format atilip geri geldi hicbir sey degismedi. O gun bu gundur samsung telefon almamaya yeminliyim. Bu kadar adi bu kadar kotu bir servis gormedim.

  • vendorth  (03.09.15 13:35:45)