yilbasinda prag'a gidilir mi?

Uzun zamandir prag'a gidelim diye düşünüp duruyoruz. Otellere, biletlere bile baktik. Ben yılbaşında gidelim diye düşünüyorum ama o tarihte prag nasil olur, bir fikrim de yok acikcasi. Gitsek neler yapabiliriz, sehrin tadini çıkarabilir miyiz? Bunlar hep soru işareti.

Daha once deneyimlemis olanlar varsa prag en guzel hangi mevsimde gezilir? Yilbasinda gidilir mi? Ona gore bilet alacagiz da bu aralar. Teşekkür ederim simdiden herkese.

üç yıl önce yılbaşında gitmiştik biz de, ciddi derecede soğuk vardı ama buna rağmen gidilecek her yere yürüyerek gitmiştik. en güzel bahar aylarında gezilir bence prag ama yılbaşı olmasından dolayı da etraf daha renkli ve ışıltılı olur. soğuk bizim için problem olmaz diyorsanız gidebilirsiniz. şu da otel tavsiyesi olsun merkezde, kahvaltısı güzel ve fiyat olarak da uygundu. www.city-central.cz

  • acemmi  (02.09.15 13:07:34)
vizeyi başka ülkeden alın, avusturya'dan falan alın. çek cumhuriyeti vize vermek için çok bekletiyo. sonra prag'a yine geçersiniz.

  • snape i başından beri tanırım  (02.09.15 13:55:37)
Gidilir.

  • eksimeksi  (02.09.15 14:39:26)
Çok soğuk olur, çok çok soğuk olur.
Ha soğuk bize koymaz diyorsanız gidilir.

  • green knight  (02.09.15 19:19:26)
Ben gitmezdim. Prag ahim sahim bir yer degil. Illa da gidecekseniz baska yerden vize alin, once oraya ugrayin. Cek kisa verir vizeyi. Yazin gidin Prag'a gidecekseniz. Yilbasi icin Prag disinda akliniza guzel bir fikir gelirse bana da haber verin:)
Mayista gittim, mont giydim PRag'da.

  • stavro  (02.09.15 20:16:19)
bence prag'a her zaman gidilir.

  • şubatsonrası  (02.09.15 20:18:43)